Deneyimli IB Biyoloji öğretmenleriyle IB Biyoloji özel ders

IB Biyoloji özel ders HL (Higher Level) ve IB Biyoloji özel ders SL (Standard Level) programlarımızda öğrencilerin biyolojiyi ezberleyerek değil, doğanın kendisi olarak anlamalarını sağlıyoruz. IB Biyoloji Özel Derslerimiz, IB Biyoloji öğretmenleri tarafından verilmektedir ve asıl amacımız, öğrencilerin önlerine hangi soru gelirse gelsin IB Biyoloji sınavında 7 almalarını sağlamaktır. Şimdi kaydolun ve IB Biology yolculuğunuza avantajlı bir başlangıç yapın. Bizim desteğimizle, sınavlarınızda başarılı olacak özgüvene ve becerilere sahip olacaksınız.

ib biyoloji öğretmenleri online

IB Biyoloji Özel Ders Öğretmenlerimiz

Yüksek puanlar almak ve yeni şeyler öğrenmek için en iyi IB Biyoloji öğretmenleri.

IB müfredatındaki çeşitli konular, öğrencilere en verimli şekilde yardımcı olmak için slaytlarla pekiştirilir. Öğrencilerin görsel hafızalarına hitap eden bu yöntemle amacımız öğrencilerin ezber yükünü olabildiğince hafifletmektir.

Öğrencilerin bu derste başarılı olabilmeleri için ders kitaplarını kullanmaları, ders sırasında not almaları, düzenli tekrar etmeleri ve öğrendikleri konular arasında bağlantılar kurmaları gerekmektedir. Ders sonrasında öğrenciye sınavlar, küçük testler, çalışma sayfaları, çevrimiçi ve basılı ödevler verilir.

93

Öğrenci Memnuniyeti

400

Öğrenci

IB BIİYOLOJİ IA and EE

Internal Assessment & Extended Essay Dersleri

IB Biology Extended Essay ve/veya Internal Assessment yazımında zorluk mu yaşıyorsunuz? IB’nin karmaşık biyolojik kavramlarını anlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Birçok öğrenci Biyoloji IA ve EE’de zorluklarla karşılaşır ve hedeflerine ulaşmak için biraz daha yardıma ihtiyaç duyar. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, IA & EE için online IB Biyoloji özel ders ile karşınızdayız.

TestPrep’in deneyimli IB öğretmenleri ve examiner IB öğretmenleri, IB Biyoloji IA ve EE için yardım arayan IB programındaki öğrencilerin yanındadır. Eğer sen de IA/EE desteği arayan öğrencilerden biriysen merak etme, destek için doğru kurumdasın. IA & EE’nizi en iyi IB Biyoloji öğretmenlerimizden biriyle tamamlamak için online IB Biyoloji özel dersi alın. Bunun için bize hemen ulaşabilirsiniz.

Biyoloji IA Desteği

IB Biology IA'de öğrenciler araştırma sorusu, hesaplama ve kendi araştırmalarının ve deneylerinin sonuçlarını içeren bir makale yazarlar. Bu adım adım süreci TestPrep'in deneyimli IB Biyoloji öğretmenleri ile IA için online IB dersi aracılığıyla tamamlayabilir ve en yüksek notu almak için iyi yazılmış bir IB Biology IA hazırlayabilirsiniz.

Biyoloji EE Desteği

Extended Essay, Uluslararası Bakalorya® (IB) Diploma Programının (DP) gerekli bir bileşenidir. Dünyanın dört bir yanındaki IB öğrencileri, EE yazmaktan korkuyor, ancak deneyimli IB Biyoloji öğretmenlerimiz sayesinde bunun bir stres kaynağı olması gerekmiyor. IB Biyoloji EE derslerimize hemen kaydolun ve mükemmel bir standartta bir IB Biyoloji Extended Essay yazıp A'ya ulaşın.

Eğitim için en uygun hale getirilmiş ONLINE PLATFORM

Her derse evinizin rahatlığında katılın.

Online IB Biyoloji özel ders ile, ihtiyacınız olan her zaman ve her yerde, nitelikli bir IB Biyoloji öğretmeninden uzman yardımı alabilirsiniz.

Online ders platformumuzda, size tüm IB Biyoloji konularında yardımcı olabilecek deneyimli IB Biyoloji eğitmenimizden kişisel ilgi göreceksiniz. Eğitmenlerimiz, IB Biyoloji özel ders oturumlarında etkileşimli araçlar, multimedya kaynakları ve ilgi çekici dersler sunumlar. Konuyu anlamanıza, ödevlerinizi tamamlamanıza ve IB sınavlarına güvenle hazırlanmanıza yardımcı olacaklardır.

ib biyoloji hl özel ders ib biyoloji sl özel ders

100% Güvenli & Emniyetli

Size en iyi IB Biyoloji dersini verecek
profesyonel bir öğretmenle eşleşin.

online ib biyoloji dersi

Yüksek teknolojili online IB Biyoloji sınıfları, en iyi öğrenme deneyimine odaklanır

Her öğrencinin benzersiz öğrenme becerilerine sahip olduğunu anlıyoruz ve bu nedenle esnek programlama ve deneyimli IB öğretmenleri sunuyoruz. Öğrenme tarzınıza ve programınıza en uygun olan bir öğretmen atarız ve IB Biology hedeflerinize ulaşmak için onunla bire bir çalışırsınız.

Online IB Biology özel dersi ile, IB Biyoloji’de başarılı olmak ve tam potansiyelinize ulaşmak için ihtiyacınız olan yardımı alacaksınız. Bugün kaydolun ve güvenle öğrenmeye başlayın!

Şimdi kaydolun ve IB Biology yolculuğunuza avantajlı bir başlangıç yapın. Desteğimizle, sınavlarınızda ve ötesinde başarılı olacak özgüvene ve becerilere sahip olacaksınız.

IB Biyoloji Özel Ders Online Revision Paketleri

%15
İndirimli

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek puanı alması için tüm konuların tekrarı ve soru çözümü içeren IB Biology revision dersleri, TestPrep’in tüm hizmetlerini kullanmanızı sağlar. Revizyon için online IB Biology eğitimiyle, IB Biology Past Paper çözümleri, online soru bankası ödevleri ve süreli deneme ile sınava mümkün olan en iyi şekilde hazırlanın.

IB Biyoloji'de Uzmanlaşmak için Önceden Düzenlenmiş Programlar

Mayıs ya da Kasım ayındaki IB sınav performansınızı artırmak için tasarlanmış, IB Biology SL veya HL’nin tüm müfredatını kapsayan önceden belirlenmiş zamanlama ve içeriğe sahip IB Biyoloji Revision paketleri.

%15’e varan tasarruf şansını yakalayın. Kursa başlamadan önce kendi programınıza uygun saatleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

IB Biyoloji’nin tüm konularını tekrar etmeye şimdi başlayın!

40 Ders

En Popüler

TestPrep’in online platformunda, deneyimli IB Biyoloji öğretmeniyle 40×90-dakika online IB Biyoloji revision özel ders

Bizim Programlarımız Size 7/7 Aldırma Hedefindedir

TestPrep IB Biyoloji özel ders ekibi, öğrencinin IB sınavlarında başarılı olmasına ve normal okul derslerine iyi hazırlanmasına destek olmak için önceden hazırlanmış IB Konu Paketleri hazırlamıştır. Bu paketler, öğrencinin A’dan Z’ye her konuda zamanlama ve içerik yönetimi kaygısı duymadan uzmanlaşmasını sağlar. Tüm konular öğrenci ile birlikte oluşturulan bir programda sunulur. 

Ücretsiz Deneme Sınavları ve Soru Çözüm Dersleri

TestPrep, bir konuyu öğretmenin güvenilir yönteminin yalnızca konu anlatımını değil aynı zamanda problem çözme uygulamalarını ve test örneklerini de kapsaması gerektiğine inanır.
Bu nedenle IB Revision Paketleri, gerekli eğitim saatlerinden, problem çözme derslerinden ve deneme sınavlarından oluşur.
Ayrıca, bu problem çözme seansları ve online deneme sınavları, öğrencinin %15’e varan tasarruf sağlaması için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This work/product/service has been developed independently from and is not endorsed by the International Baccalaureate Organization. International Baccalaureate, Baccalauréat International, Bachillerato Internacional and IB are registered trademarks owned by the International Baccalaureate Organization.