TESTPREP'İ SEÇEN PEK ÇOK BAŞARILI ÖĞRENCİYE KATILIN VE IB BUSINESS MANAGEMENT ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARI SEÇİMİNİ YAPIN. EĞİTİMİNİZİ BIR ÜST SEVİYEYE TAŞIMA ZAMANI GELDİ!

IB Business Management özel ders ve hazırlık kursları öğrencilerin sınavlarına hazırlanırken karşılaşacakları benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak üzere oluşturulmuştur. Deneyimli öğretmenlerimiz öğrencilerin gelişim göstermesi gereken alanlara odaklanarak, akademik hedeflerini başarmalarına yardımcı olur. Higher Level | HL ya da Standard Level | SL Hazırlık kurslarımız öğrencilere IB Business Management programında başarılı olabilmeleri için gerekli olan bilgi ve becerilerle donatılmıştır. Profesyonellik, mükemmellik ve öğrenci memnuniyetine güçlü bir vurgu yapılarak, her öğrenciye yüksek kaliteli bir eğitim sunmayı taahhüt ediyoruz. IB Business Management özel ders ve hazırlık kursu ihtiyaçlarınız için bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

IB® BUSINESS MANAGEMENT DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

SİZE EN UYGUN IB BUSINESS MANAGEMENT DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

7 ÜZERİNDEN 6.28 ORTALAMA

Hem eğlenerek hem de disiplinli şekilde IB Business Management dersleri almak isterseniz siz de çok kolay bir  şekidle bu puanlara ulaşabilirsiniz. Arkanıza yaslanın, telefonunuzu alın ve 7’ye uzanan yolculuğu başlamak için IB Business Management derslerimize başvurun.

6-KİŞİLİK IB BUSINESS MANAGEMENT SINIFLARI

Pre-IB, Mid-IB ve IB Revision Business Management dersleriyle grup ders alabilirsiniz. Kalabalık olmayan sınıflarda, dilediğiniz soruyu sorun ve en açıklayıcı şekilde cevap alın. Online IB Business Management HL | SL dersleriyle başarıya uzanın.

10 IB BUSINESS MANAGEMENT DENEME SINAVI

IB Business Management past paper ve Questionbank sayesinde sınav öncesinde çözmediğiniz soru kalmasın. Okul notlarınıza ve IB sınavlarına destek olacak IB Business Management çalışma materyallerimizle en iyi IB Business Management dersi.

IB BUSINESS MANAGEMENT DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

IB Business Management dersleri hakkında daha fazla sorunuz varsa bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

IB Business Management müfredatı bazı öğrenciler için zorlayıcı olabilir. Ders gerçek dünya senaryolarını ve teorileri inceleyerek öğrencilere işletme problemlerini eleştirel olarak analiz etme ve değerlendirme becerileri kazandırır. Müfredat pazarlama, finans, insan kaynakları ve operasyon yönetimi gibi geniş konu alanlarını kapsar. İşletme yönetimi öğrencileri karmaşık işletme terimleri ve sofistike analitik tekniklerle tanışırlar ki bu, bazı öğrenenler için zorlayıcı olabilir.

Bununla birlikte, uygun akademik hazırlık ve müfredata tutarlı katılım ile öğrenciler dersi başarıyla tamamlayabilir ve modern işletme profesyonellerinin gerektirdiği temel düşünme becerilerini geliştirebilirler. Araştırmalar, tutarlı öğrenme yaklaşımı ile etkili öğretmenliğin öğrencilerin akademik performanslarını artırabileceğini göstermektedir.

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Business Management sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

SINAV PERFORMANSINIZI ARTIRMAK İÇİN YÖNLENDİRMEYE İHTİYACINIZ VARSA, IB BUSINESS MANAGEMENT ÖZEL DERS TAM SİZE GÖRE

Eğitiminiz üzerinde kontrol sahibi olmaya hazır mısınız? IB Business Management özel dersleriyle, buna sahip olma fırsatınız var. Notlarınızı iyileştirmek, etkili çalışma yöntemlerine sahip olmak ve IB Business Management dersinde güveninizi artırmak için birlikte çalışalım. Unutmayın, eğitim geleceğinizi açan anahtardır ve biz her adımda sizin yanınızda olmaktan memnuniyet duyacağız. Güçlü yönlerinizi keşfedelim ve onları yeni zirvelere ulaşmak için birleştirelim. Başarılı olmak için gerekli olan her şey sizde var ve akademik mükemmeliyet yolculuğunuzun bir parçası olarak heyecanla yanınızda olacağız.

Dünyanın her yerinden IB öğretmenleriyle çalışan TestPrep, size IB Business Management sınavından 7 almanın en etkili yönlerini göstermek için burada. Siz de çok geç kalmadan hazırlanmaya başlayın ve notlarınızdaki hızlı artışa tanıklık edin!

IB Business Management özel ders

IB BUSINESS MANAGEMENT ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB Business Management özel ders programının bilgilendirici detaylarını sizlerle sunmaktan onur duyuyoruz. Zaten farkında olabileceğiniz gibi, bu ders öğrencilere kurumsal başarının gerektirdiği işletme prensipleri ve uygulamalarına kapsamlı bir bakış sağlamak üzere tasarlanmıştır. IB Business Management özel ders, örgütsel yapılar, pazarlama, operasyon yönetimi ve stratejik planlama gibi işletme yönetimi konularına odaklanır.

IB Business Management özel derslerimiz, son derece eğitimli öğretmenler tarafından öğretilir ve önemli beceriler ve bilgiler kazandırmak için çağdaş öğretim metodolojileri ve geniş endüstri deneyimleri kullanılır. Kurs, öğrencileri iş ve finans alanında ileri üniversite eğitimleri ya da çalışma hayatı için hazırlar.

IB BUSINESS MANAGEMENT REVISION GRUP DERSLERİYLE %40 İNDİRİMLİ ÖĞRENİRKEN İŞ DÜNYASINDA STRATEJİK BAŞARI İÇİN HAZIRLIK YAPIN

IB Business Management Revizyon Kursu, öğrencilere iş dünyasının karmaşıklığını anlama, stratejik yönetim konseptlerini kavrama ve başarılı bir işletme yönetimine yönelik temel becerileri geliştirme fırsatı sunmaktadır. Akademik hayatlarında ve sınavda kullanacakları bilgileri en iyi şekilde öğrenecek olan öğrenciler IB sınavlarından en iyi skorları alacaklardır. Kursumuz, IB Business Management programındaki kilit konuları vurgulayarak öğrencilere sınavlarında başarı elde etmeleri için gereken bilgi ve stratejileri kazandırmayı amaçlamaktadır. Deneyimli Business Management öğretmenlerimiz tarafından verilen interaktif dersler, öğrencilere iş dünyasında liderlik, pazarlama, finans, operasyonel yönetim ve stratejik planlama gibi konularda güçlü bir temel oluşturacak şekilde tasarlanmıştır. 

Ayrıca, öğrencilere gerçek dünya uygulamaları üzerinden örneklerle donatılmış çözüm odaklı yaklaşımlar sunularak, işletme yönetimi becerilerini güçlendirmeleri ve sınavlarda üstün performans göstermeleri amaçlanmaktadır. IB Business Management Revizyon Kursu, öğrencilere iş dünyasında ve akademik hayatlarında başarılı bir kariyer için gerekli olan temel yetkinlikleri kazanmalarına yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır.

IB BUSINESS MANAGEMENT REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Hedef puana ulaşma yüzdesi
82%
Öğrenci memnuniyeti
90%

IB BUSINESS MANAGEMENT REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

PRE-IB BUSINESS MANAGEMENT KURSU: AKADEMİK HAYATA ÖNDE BAŞLAYIN

PRE-IB Business Management Kursu, öğrencilere IB Business Management programına hazırlık yapabilmeleri için akademik bilgi ve becerilerini güçlendirecek bir platform sunmayı amaçlamaktadır. Bu kurs, öğrencilere iş dünyasının temel prensiplerini anlama konusunda yardımcı olmak üzere tasarlanmıştır. 

Interaktif dersler ve öğrenci odaklı uygulamalar, öğrencilere stratejik yönetim, pazarlama, finans ve etik gibi konularda sağlam bir akademik temel kazandırmak için kullanılır. PRE-IB Business Management Kursu, öğrencilerin kritik düşünme ve analitik becerilerini güçlendirerek, IB Business Management dersine başlamadan önce akademik olarak kendilerini daha güçlü hissetmelerine yardımcı olur. Bu kurs, öğrencilerin gelecekteki akademik başarılarına güvenli bir başlangıç yapabilmeleri için gerekli olan temel yetkinlikleri kazanmalarına destek olmayı hedefler.

PRE-IB BUSINESS MANAGEMENT KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

TestPrep’ten çok memnun kaldım. Bana daha önce oğlu ders almış bir arkadaşım tavsiye etmişti ve bizim de deneyimlerimiz çok iyiydi. Şirket profesyonel ve çocuğum hem öğretmeni seviyor hem de öğreniyor. Yüzünde her zaman bir gülümseme var ve dersi bitirdiği için mutlu. Özel ders sayesinde Business Management konusunda kendine güvenini geliştiriyor.

Daria Zeynep Authful

IB Öğrenci Velisi

MID-IB BUSINESS MANAGEMENT KURSU IB'DE İLK YILINI TAMAMLAYAN ÖĞRENCİLER İÇİN TEKRAR FIRSATI SUNUYOR

MID-IB Business Management Kursu, IB programının ikinci yılına geçiş yapan öğrencilere özel olarak tasarlanmış bir eğitim sunmaktadır. Bu kurs, öğrencilere işletme yönetimi alanındaki bilgi ve becerilerini geliştirme fırsatı tanırken, IB programının gereksinimlerine uygun bir şekilde bu alanda uzmanlaşma şansı verir. Interaktif dersler ve öğrenci odaklı öğrenme yöntemleri, katılımcılara iş dünyasındaki temel prensipleri anlama ve uygulama becerisi kazandırır. MID-IB Business Management Kursu, öğrencilerin IB programını başarıyla tamamlamalarına yönelik akademik destek sunarak, işletme yönetimi alanında derinleşmelerine yardımcı olur ve gelecekteki akademik ve profesyonel hedeflere ulaşmalarına katkı sağlar.

MID-IB BUSINESS MANAGEMENT KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB business management IA özel ders IB Business Management EE özel ders

IB BUSINESS MANAGEMENT IA & EE DERSLERİ

Tecrübeli eğitmenlerimizden oluşan ekibimiz, IB Business Management alanında uzmanlaşmıştır ve sizin gibi öğrencilere başarılı olmaları için özel olarak çalışır. Araştırma yöntemleri, veri analizi ve temel kavramlar ve teoriler de dahil olmak üzere dersin tüm yönlerini kapsayan kapsamlı IB Business Management IA ve EE dersleri sunuyoruz. Çalışmalarınızda başarılı olmanız için ihtiyacınız olan bilgi ve kaynakları size sağlıyoruz, böylece tam potansiyelinize ulaşabilirsiniz.

TESLİME KADAR HER AŞAMADA IB BUSINESS MANAGEMENT IA VE EE DERSLERİ

Stres ve endişeler sizi geri tutmasın. IB Business Management IA ve EE derslerimize hemen kaydolun ve akademik başarıya ulaşmanın ilk adımını atın! Ekibimiz sizinle çalışmaktan ve çalışmalarınızda başarılı olmanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyar.

IB BUSINESS MANAGEMENT DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB BUSINESS MANAGEMENT HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

IB Business Management dersini almayı düşünüyorsanız, notlarınızı yükseltmek için TestPrep’in en iyi seçim olduğunu düşündüğümüzü söylemek istiyoruz. İlk olarak, derslerimiz özellikle IB Business Management müfredatı için tasarlanmıştır. Yıllardır bu dersi öğreten uzman IB öğretmenlerimiz var. Bu, IB Business Management sınavında başarılı olmak için gerekenleri tam olarak bildikleri anlamına gelir ve en zor konularla bile baş etmenize yardımcı olabilirler.

İkinci olarak, kursumuz son derece esnektir. Öğrencilerin yoğun bir programı olduğunu biliyoruz, bu nedenle online ders seçenekleri sunuyoruz – özelleştirilmiş online derslerimiz canlı, etkileşimli sınıflarda yapılıyor. Bu size en uygun olan zamanda ve yerde çalışmanıza olanak tanır.

Son olarak, TestPrep’in başarısının kanıtı var. Öğrencilerimiz, ulusal ortalamadan daha yüksek bir puan alıyorlar. Bu, yetenekli ve özverili öğretmenlerimize, kapsamlı müfredatımıza ve her öğrencinin potansiyelini açığa çıkarmaya yönelik taahhüdümüze bağlı olduğumuzu gösteriyor. Yani neden TestPrep’i seçmelisiniz? Çünkü yardımımızla her şeyi başarabileceğinize inanıyoruz.

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB Business Management dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB BUSINESS MANAGEMENT DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

Bir Yanıt

  1. TestPrep’ten çok memnun kaldım. Bana daha önce oğlu ders almış bir arkadaşım tavsiye etmişti ve bizim de deneyimlerimiz çok iyiydi. Şirket profesyonel ve çocuğum hem öğretmeni seviyor hem de öğreniyor. Yüzünde her zaman bir gülümseme var ve dersi bitirdiği için mutlu. Özel ders sayesinde Business Management konusunda kendine güvenini geliştiriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir