IB COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIYLA SİSTEMLERE HÜKMEDİN

IB Computer Science, öğrencilere bilgisayar bilimi alanında sağlam bir temel sağlamayı amaçlayan zorlu bir ders programıdır. Öğrenciler, kavramları tamamen anlamak için ek destek isteyebilirler. Bu noktada, IB Computer Science özel ders ve hazırlık kursları devreye girer. 

IB® COMPUTER SCIENCE DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

SİZE EN UYGUN IB COMPUTER SCIENCE DERS TÜRÜNÜ SEÇEBİLİRSİNİZ

7 ÜZERİNDEN 6.12 ORTALAMA

Neden mi TestPrep’in IB Computer Science dersleri? Sebep çok açık: En iyi skorları alıp, hayalilizdeki okullara başvuru yapıp kabul manız için. Hem de kendinizi zorlamadan ve zamanı etkili kullanarak!

6-KİŞİLİK IB COMPUTER SCIENCE SINIFLARI

TestPrep’in IB Computer Science grup ders sınıfları, en uygun öğrenci/sınıf oranına sahip. Sınıfta bol miktarda söz hakkına sahip olmak ve tüm sorularınıza cevap almak için en uygun Pre-IB, Mid-IB ve Revision dersleri.

10 IB COMPUTER SCIENCE DENEME SINAVI

Hem IB Computer Science past paper hem de IB Computer Science Questionbank ile IB Computer Science sınavlarına hazırlanın. Görmediğiniz soru tipi kalmasın ve 7 yolculuğunda birlikte ilerleyelim!

IB COMPUTER SCIENCE DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

IB Computer Science dersi almadan önce bazı sorularınız mı var? Bu cevaplarımız belki size yardımcı olabilir.

IB Computer Science müfredatı söz konusu olduğunda, kesinlikle çözülmesi gereken zorluklar var. Öğrenciler yazılım geliştirmenin teorik kavramlarını keşfetmek için bir dizi farklı programlama dili öğrenerek programlama ve kodlama dünyasına derin bir dalış yapmalıdır. Ancak, özveri, çalışkanlık ve doğru desteğe sahip olmak, bu konuda başarılı olmanın kesinlikle mümkün olduğunu göstermektedir. Zor olan bir şeyin imkansız olduğu anlamına gelmediğini hatırlamak önemlidir. Sonuç olarak, bu konunun size zor gelip gelmeyeceği, bireysel güçlü yönleriniz, ilgi alanlarınız ve öğrenme tarzınıza bağlı olacaktır. Dha afazla bilgi almak için IB Computer Science Klavuzu yazımızı okuyabilirsiniz

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Applied Physics
Astronomy
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Business Administration and Management
Chemical Engineering
Chemistry
Civil Engineering
Computer Engineering, General
Computer Forensics
Computer Graphics
Computer Networking and Telecommunications
Computer Science
Computer Software Engineering
Database Management
Design and Visual Communications
Ecology
Economics
Education
Electrical Engineering
Electronics Technology
Environmental Studies
Exercise Science
Geography
Geology
Industrial Engineering
Information Science
Information Technology
Library and Information Science
Linguistics
Management Information Systems
Management Science
Marine Biology
Materials Engineering
Mathematics
Mechanical Engineering
Molecular Biology
Natural Resources Management and Policy
Neuroscience
Nuclear Engineering
Physics
Robotics Technology
Statistics
Studio Arts
Web Development
Zoology

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Computer Science sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS SAYESİNDE SADECE NOTLARINIZI YÜKSELTMEKLE KALMAYIP, TÜM AKADEMİK VE PROFESYONEL YAŞAMINIZDA BAŞARIYI YAKALAMA FIRSATINIZ OLACAK.

IB Computer Science konusunda zorluk mu çekiyorsunuz? Ödevlerde ve sınavlarda sürekli takıldığınızı mı hissediyorsunuz? Eğer öyleyse, IB Computer Science özel ders ihtiyacınız olan çözüm olabilir. IB Computer Science özel ders ile, özel ihtiyaçlarınıza uygun kişiselleştirilmiş ders ve rehberlik alabilirsiniz.

Tecrübeli IB öğretmenlerimiz IB Computer Science öğretmenleri olup, hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için sizi kısa sürede hazırlayacaklardır. Meşgul yaşam tarzınıza uygun esnek bir program sunarak etkili öğrenmeyi teşvik etmek için rahat bir öğrenme ortamı sağlıyoruz.

IB Computer Science dersinin zorluklarının sizi yavaşlatmasına izin vermeyin. IB Computer Science özel derse yatırım yapın, başarılı olmanız için gereken araçları size sağlayalım. Hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek ve uzman öğretmenlerimizden biriyle bir seans programlamak için bugün bizimle iletişime geçin.

IB COMPUTER SCIENCE ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB Computer Science, bilgisayar teknolojisi, programlama, bilgisayar sistemleri ve bilgi işlem ile ilgili geniş bir konu yelpazesini kapsayan kapsamlı bir akademik programdır. Öğrencilere IB Computer Science ile ilgili pratik beceriler ve bilgi ile donanma odaklı olan program, hesaplama temel prensiplerinin öğrenimine yardımcı olmak için hem teorik hem de pratik yönleri kapsar. Program ayrıca öğrencilere çeşitli programlama dillerini, araçları ve çerçeveleri keşfetme fırsatı sunarak, yazılım çözümlerinin geliştirilmesine olanak tanır. Program sayesinde öğrenciler ayrıca analitik, eleştirel düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirerek, karmaşık IB Computer Science sorunlarını kolayca tanımlama, analiz etme ve çözme yeteneklerini kazanırlar. Genel olarak, IB Computer Science programı öğrencilere bilgisayar biliminde sağlam bir temel sağlar ve teknoloji, mühendislik, matematik ve bilim gibi pek çok alanda kariyer yapmak için hazırlar.

IB COMPUTER SCIENCE REVISION GRUP DERSLERİYLE HEM YAZILIMDA UZMANLAŞIN HEM DE %40 İNDİRİMLİ GRUP DERSLERDEN FAYDALANIN

Eğer zorlu IB Computer Science sınavlarında üstün bir skor kazanma şansınızı en üst düzeye çıkarmak istiyorsanız, kapsamlı ve yoğun 45 saatlik IB Computer Science revision kursumuzdan başka hiçbir yere bakmayın. Mayıs veya Kasım sınavlarına hazırlanıyor olsanız da, özel olarak tasarlanmış müfredatımız sizin başarılı olmanız için gereken tüm ana konuları ve kavramları kapsayacaktır. 

TestPrep, IB Computer Science müfredatının zorlu doğasını fark etmekte ve öğrencilerin çalışmalarında başarılı olmalarına yardımcı olacak kapsamlı çalışma materyalleri sunan bir program geliştirmiştir. TestPrep’in IB Computer Science programı, öğrencilere sınavlara hazırlanmak için gereken temel bilgi ve beceriler sunmayı amaçlamaktadır.

Programlama temellerinden algoritmalara, veri yapılarına ve ötesine kadar zorlu müfredatımız ve etkileşimli öğretim yöntemlerimiz, sınav günü ve sonrasında başarılı olmanız için gereken beceri ve bilgileri sağlayacaktır. Hazırlanmaya başlamak için beklemeyin – bugün kaydolun ve parlak ve başarılı bir geleceğe ilk adımı atın!

IB COMPUTER SCIENCE REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

TestPrep olarak, öğrencilerimize sunabileceğimiz en kapsamlı ve etkili IB CS revision kursunu sunmaktan gurur duyuyoruz. Sıkı ve özenle hazırlanmış müfredatımız, öğrencilerimizin en yüksek potansiyellerini elde etmelerini ve çalışmalarında başarılı olmalarını sağlamak için tasarlanmıştır. 

Hedef puana ulaşma yüzdesi
88%
Öğrenci memnuniyeti
92%

IB COMPUTER SCIENCE REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

PRE-IB COMPUTER SCIENCE KURSLARIYLA OKULLAR AÇILDIĞINDA SÜRPRİZ YAŞAMAYIN

Pre-IB Computer Science kursu, IB’ye yeni başlayacak IB-1 öğrencilerine sağlam bir temel sağlamak için tasarlanmıştır. IB Computer Science dersini seçmiş öğrenciyseniz, okullar açıldığında sürpriz yaşamamak için siz de Pre-IB Computer Science kursuna katılın. En fazla 6 öğrencilik sınıflarda, tam da IB’nin istediği gibi tartışarak öğrenin.

Genel olarak, Pre-IB Computer Science kursu, öğrencilerin bilgisayar bilimi dünyasında ustalaşmalarına yönelik yolculuklarında mükemmel bir başlangıç yoludur ve heyecan verici ve hızlı tempolu bu alanda daha ileri çalışmalar yapmak isteyenler için harika bir temel sağlar.

PRE-IB COMPUTER SCIENCE KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

TestPrep’in IB CS özel derslerini bulduğum gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum. Yaz döneminde aldığım 11. sınıf tekrar dersleriyle, ilk dönemde tam olarak oturmayan konuları daha iyi anlayabildim. Hem soru çözümleri hem de konu anlatımlarıyla güzel bir yaz dönemi geçirdim ve 12. sınıf konularına da kısa bir başlangıç yaptım. Okullar açılmadan önce, ders almaya tekrar başlayacağım ve 7 almak için elimden geleni yapacağım. Hocamın da desteğiyle bunu başarabileceğimi düşünüyorum. Kendilerine teşekkür ederim.

Aytunç Bilgin

IB Öğrencisi

MID-IB COMPUTER SCIENCE KURSLARIYLA IB'NİN İKİNCİ YILINA CODER OLARAK BAŞLAYIN

Eğer IB Computer Science programında ilk yılınızı bitirdiyseniz ve ilk yıl öğrendiğiniz kavramları daha derinlemesine anlamak istiyorsanız, o zaman MID-IB Computer Science hazırlık kursuna kaydolmayı düşünebilirsiniz. Bu kurs, IB Computer Science programının ilk yılında kapsanan tüm materyallerin kapsamlı bir şekilde tekrar edilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Beş haftalık süre boyunca, tüm IB-1 konularında 30 saat çalışacaksınız ve öğretmenlerinizle birlikte çıkmış soruları çözeceksiniz. Bu kursa katılarak, sadece mevcut bilginizi yeniden güçlendirmekle kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki çalışmalarınızda başarılı olmak ve Computer Science alanındaki hedeflerinizi takip etmek için kendinizi geliştireceksiniz..

MID-IB COMPUTER SCIENCE KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB computer science IA özel ders EE özel ders

IB COMPUTER SCIENCE IA & EE DERSLERİ

IB Computer Science IA ve EE projesine başlarken, projenizi yönetilebilir adımlara ayırmak faydalı olabilir. Temel adımlar arasında bir konu seçmek ve üzerine kapsamlı araştırma yapmak, araştırma sorunuzu tanımlamak, veri toplamak ve analiz etmek ve bulgularınızı net ve düzenli bir şekilde sunmak bulunur. Projeleriniz için uygun araçlar ve yazılımlar seçerek ve zamanınızı dikkatlice planlayarak çalışmalarınızı takviminize uygun bir şekilde tamamlayabilirsiniz. 

KONU BULMADAN, FIRST DRAFT VE  TESLİME KADAR IB COMPUTER SCIENCE IA VE EE DERSLERİ

Mentörünüz veya öğretmeninizle beraber alanda uzman kişilerin de görüş ve tavsiyelerinden yararlanmanız gerekebilir. Bu adımları takip ederek ve IB programının belirlediği kurallara uyarak, IB Computer Science alanındaki bilgi ve becerilerinizi sergileyen kapsamlı ve iyi bir şekilde hazırlanmış bir proje garanti edebilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz tüm adımlarda bizden yardım alabilirsiniz ve teslime kadar olan süreçte bizimle IB Computer Science IA özel ders ya da IB Comğputer Science EE özel ders alarak kısa sürede tamamlayabilirsiniz.

IB COMPUTER SCIENCE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB COMPUTER SCIENCE HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

TestPrep, IB Computer Science hazırlığı için eksiksiz ve kapsamlı bir deneyim arayan öğrencilerin en uygun noktasıdır. TestPrep’i seçerek, sınavlarınızda ve ötesinde başarılı olmanıza yardımcı olacak en üst düzey destek ve kaynakları alacağınızı garanti edersiniz. Programlama becerilerinizi yenilemek istiyor olun veya IB Computer Science prensiplerini daha kapsamlı bir şekilde öğrenmeniz gerekiyor olsun, TestPrep sizin için doğru seçimdir.

Uzman eğitmenlerimiz ve akademik profesyonellerimizden oluşan ekibimiz, ihtiyacınız olduğu zaman size yardımcı olacağından emin olmak için çalışır. Online platformlarımızın son teknoloji olması ve kişiselleştirilmiş ders çalışmalarımızla, IB IB Computer Science sınavlarında karşınıza çıkabilecek herhangi bir şeye hazır olmanızı sağlarız. Öğrencilerin potansiyellerini tam olarak ortaya çıkarmaya odaklanarak, bunu başarmak için en doğru seçenek TestPrep’tir.

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB Computer Science dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB COMPUTER SCIENCE DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

5 yanıt

  1. Hocaların deneyimi, karmaşık konuları anlamamı sağladı ve öğrenme sürecimi hızlandırdı. IB öğretmeni olmalarının avantajı, sınav stratejileri konusundaki bilgilerini öğrencilere aktarmaları ve bu sayede IB Mayıs sınavlarına daha etkili bir hazırlık süreci geçirmemize yardımcı olmaları. Her şey için çok ama çok teşekkürler. Sayenizde 7 aldım!

  2. IB Computer Science özel dersleri alırken en çok etkilendiğim nokta, TestPrep’in öğrencilere sunduğu özel destek ve rehberlik oldu. Hocalar, IB öğretmeni olmaları nedeniyle sadece konuları öğretmekle kalmayıp aynı zamanda IB programının genel yapısını ve beklentilerini de öğrencilere aktarıyorlar. Bu sayede, IB sınavlarında başarı elde etmenin yanı sıra IA ve kişisel projelerimde de yazılımı etkili bir şekilde kullanma becerilerim arttı.

  3. TestPrep’in IB Computer Science özel dersleri, hocaların sadece bilgi vermekle kalmayıp aynı zamanda IB programını içselleştirmeleri sayesinde oldukça verimli oldu. Hocaların IB öğretmeni olmaları, sadece ders içeriğini değil, aynı zamanda IB sınavlarına hazırlık sürecini de kapsayarak bana son derece yararlı destek verdi. Bu destekle, IB sınavlarından aldığım yüksek puanın yanı sıra, okul notlarım da belirgin bir şekilde yükseldi. Mezun olmuş bir öğrenci olarak, herkese tavsiye ederim.

  4. IB Computer Science dersleri için TestPrep’e başvurduğumda, sadece bilgi almak değil, aynı zamanda uygulamada nasıl kullanılacağını anlamak önemliydi. TestPrep’in hocaları, sadece konuları öğretmekle kalmayıp aynı zamanda bunları projelerimde nasıl uygulayacağımı da anlamama yardımcı oldu. Bu yaklaşım, hem okul notlarımda hem de IB sınavlarındaki başarılarımda belirgin bir iyileşme sağladı. Projemin de üniversite kabulünde önemli bir rol oynadığını biliyorum, bu sebeple her aşamada verdiğiniz destek için çok ama çok teşekkür ediyorum.

  5. TestPrep’in IB CS özel derslerini bulduğum gerçekten şanslı olduğumu düşünüyorum. Yaz döneminde aldığım 11. sınıf tekrar dersleriyle, ilk dönemde tam olarak oturmayan konuları daha iyi anlayabildim. Hem soru çözümleri hem de konu anlatımlarıyla güzel bir yaz dönemi geçirdim ve 12. sınıf konularına da kısa bir başlangıç yaptım. Okullar açılmadan önce, ders almaya tekrar başlayacağım ve 7 almak için elimden geleni yapacağım. Hocamın da desteğiyle bunu başarabileceğimi düşünüyorum. Kendilerine teşekkür ederim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir