EDEBİ ANALİZ, MAKALE YAZMA VEYA SINAV HAZIRLIĞI İLE MÜCADELE EDİYORSANIZ, IB ENGLISH A ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIMIZDA SİZİ BAŞARIYA GÖTÜRECEK KAYNAKLARA VE UZMANLIĞA SAHİBIZ.

IB English A özel ders ve hazırlık kursları, IB İngilizce müfredatının karmaşık konseptlerinin anlaşılması ve IB sınavlarınızda başarılı olmanın mükemmel bir yoludur. Edebi analiz, makale yazma veya sınav hazırlığı ile mücadele ediyorsanız, sizi başarıya götürecek kaynaklara ve uzmanlığa sahibiz. 

IB® ENGLISH A DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

7 ÜZERİNDEN 6.02 ORTALAMA

Çoğu okulda zorunlu olarak seçilen IB English A dersinden 7 almanıza yardım edelim ve toplamda 40+ skorlara ulaşmanızı sağlayalım. TestPrep ile çok kolay şekilde mümkün!

6-KİŞİLİK IB ENGLISH A SINIFLARI

The Great Gatsby’yi en fazla 6 öğrencilik sınıflarda, sizinle aynı seviyede sınıf arkadaşlarınızla tartışarak inceleyin. Edebiyatın derinliklerinde çalışırken, fikrinizi söylemek için yeterince zamanınız olsun.

10 IB ENGLISH A DENEME SINAVI

IB English A past paper çözerek ve öğretmenin gözünden eksiklerinizi öğrenerek IB English A sınavlarına hazırlanın. Görmediğiniz soru tipi kalmasın ve 7 yolculuğunda hızlanın!

IB ENGLISH A DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Size yol göstereceğini düşündüğümüz bir kaç soru ve cevabı bulabilirsiniz. IB English A dersleri hakkında daha fazla sorunuz varsa bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Belirli bir açıdan bakıldığında, IB İngilizce A, önemli miktarda okuma, yazma ve eleştirel düşünme gerektiren ileri düzey bir ders olduğu için zahmetli olabilir. Bu ders, dil, iletişim ve edebi becerileri geliştirmeye odaklanırken öğrencilerin farklı kültürlerden ve zaman dilimlerinden bir dizi metni keşfetmesini ve analiz etmesini teşvik etmektedir. Bununla birlikte, özveri, motivasyon ve sağlam bir çalışma etiğiyle, IB İngilizce A’da başarılı olmak mümkündür.

Ders, yaratıcılık, analitik düşünme ve etkili iletişim gibi yaşam boyu gereksinimleri karşılamak için mükemmel bir fırsat sunmaktadır ve bu beceriler diğer akademik ve profesyonel hayatta da transfer edilebilir. Bu nedenle, başarılı bir akademik programın zorluğunu algılamaları nedeniyle IB İngilizce A’dan kaçınmamaları, aksine bu zorluğa meydan okumaları ve bu prestijli programın getirdiği ödülleri kazanmaları önerilir.

American Studies
Anthropology
Area Studies
Art History, Criticism, and Conservation
Classics
Communication Sciences and Disorders
Comparative Literature
Education
English
Ethnic Studies, General
Film Studies
History
Journalism
Library and Information Science
Linguistics
Mass Communications
Philosophy
Political Science and Government
Psychology
Religious Studies
Sociology
Studio Arts
Theater Arts

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB English A sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB ENGLISH A ÖZEL DERSLE TENNESSEE WILLIAMS'IN GÖZÜNDEN A STREETCAR NAMED DESIRE'A BAKMAYA NE DERSİN?

Kişiselleştirilmiş öğretim yaklaşımımız, IB English A özel ders planları, bire bir koçluk ve sürekli geribildirim içermektedir. Bu sayede sürekli olarak gelişmenizi ve hedeflerinize ulaşmanızı sağlama garantisi veriyoruz.

En iyi IB English A özel ders ve hazırlık kurslarımızla, IB İngilizce A çalışmalarınızda akademik başarıyı garanti altına alacak ve beklentilerinizi aşacaksınız. Akademik hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bugün bizimle iletişime geçin!

IB English A özel ders

IB ENGLISH A ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB English A dersi, edebiyat, dil analizi, yazılı ve sözlü iletişim becerileri de dahil olmak üzere farklı ortamlarda öğrencilerin İngilizce yeterliliğini geliştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir programdır. Kurs, öğrencilerin dil yeteneğini geliştirmeye yönelik dört ana bileşene ayrılmıştır: kültürel bağlamda dil, edebi metinler ve eleştirel analiz, yazma ve sözlü etkinlikler. Bu bileşenler, deneme yazma, yaratıcı yazma, grup sunumları ve yaşıtlarla etkileşimli tartışmalar gibi çeşitli ilgi çekici ve zorlayıcı ödev ve etkinlikler aracılığıyla öğretilir.

Bu temel bileşenlerin yanı sıra, kurs eleştirel düşünme ve analizin önemini de vurgular ve öğrencileri yorumlama ve anlamaya yönelik keskin bir bakış açısı geliştirmeye teşvik eder. Zorlu metinler ve titiz müfredat aracılığıyla öğrenciler edebi ve dilbilimsel kavramlar hakkındaki kendilerine özgü bakış açılarını geliştirerek, İngilizce dilinin ve karmaşıklıklarının anlayışını şekillendirirler.

IB ENGLISH A REVISION GRUP DERSLERİYLE %40 İNDİRİMLİ FİYATLA DERS ALIRKEN SINAVDAN 7 ALMAYA YAKLAŞIN

IB English A dersinde öne çıkmak mı istiyorsunuz? Kapsamlı ve son derece etkili IB English A tekrar kursumuza kaydolmayı düşünün! Toplam 45 saatlik ders boyunca, sınıfınızdaki diğer beş öğrenciyle birlikte çalışarak, uzman eğitmenlerimizden en iyi IB English A dersini alacaksınız. IB English A Revision kursu, Mayıs ve Kasım ayındaki IB sınavlarında en iyi performansınızı sergilemenize yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış bir grup kursudur. Sınavdaki rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilecek üst kalite bir tekrar kursu arıyorsanız, IB English A tekrar kursumuza başvurmanız yeterli!

IB ENGLISH A REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Hedef puana ulaşma yüzdesi
89%
Öğrenci memnuniyeti
92%

IB ENGLISH A REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

PRE-IB ENGLISH A KURSLARINA KATILARAK EN YÜKSEK NOTLARLA BAŞLANGIÇ YAPIN

Çok değerli Pre-IB English A programımız hakkında sizi bilgilendirmekten heyecan duyuyoruz. Program, öğrencilere üst düzey IB English A hazırlığı sağlamak için küçük ve samimi sınıf ortamlarında tasarlanmıştır. Sınıf başına maksimum altı öğrenci ile, uzman IB English A öğretmenlerimiz, öğrencilerin sağlam bir temel oluşturmalarına yardımcı olabilirler.

Müfredatımız kapsamlı bir konu yelpazesini kapsar ve öğrenciler toplamda 15 saat yoğun eğitim alırlar. Öğretmenlerimiz, öğrencilerin hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmaya derinden tutkulu, deneyimli ve nitelikli eğitimcilerdir ve öğrencilerin ihtiyaçlarına uygun bir hızda ilerlediğinden emin olmak için öğrencilerin ilerlemelerini sürekli izlerler. Akademik ve profesyonel kariyerlerinizde size başarı yolu açacak eşsiz bir öğrenme deneyimi için bize katılın.

PRE-IB ENGLISH A KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

IB İngilizce derslerinde TestPrep ile çalışmak gerçekten büyük bir ayrıcalıktı. Hocam, sadece konuları açıklamakla kalmayıp aynı zamanda bana konuları daha derinlemesine anlama fırsatı verdi. Online derslerin rahatlığı ve kalitesi sayesinde, yaz dönemi oldukça keyifli geçti. Dersten sonra denize girebilmek oldukça iyidi 🙂 TestPrep’e ve hocama teşekkür ederim, başarımın arkasında sizin payınız büyük olacak.

Özkan Erdoğdu

IB Öğrencisi

MID-IB ENGLISH A KURSLARIYLA IB'NİN İLK YILINDAKİ EKSİKLERİNİZİ KAPATIP İKİNCİ YILA YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

MID-IB English A kursumuza hoş geldiniz! Bu kurs, IB Programı’ndaki ilk yılını tamamlayan öğrenciler için idealdir. Online sınıflarımız sadece altı öğrencilik küçük bir sınıf boyutuna sahiptir, bu da IB English A öğretmenlerimizden kişiselleştirilmiş dikkat alacağınızı garanti etmektedir.

Bu dersin bir parçası olarak, IBDP English A birinci yıl müfredatını tekrar edeceğiz. Öğretmenlerimiz, birinci yılınızda öğretilen kavramları ve materyalleri tam olarak anladığınızdan emin olmak için sizinle yakın çalışacaklar. Bu sadece geri kalan öğreniminiz için sağlam bir temel oluşturmanızı sağlamakla kalmayacak, aynı zamanda daha fazla desteğe ihtiyaç duyabileceğiniz alanları da belirlemenize yardımcı olacaktır.

IB English A dersinde en iyi şekilde başarılı olmanıza yardımcı olmak için bu öğrenim yolculuğuna sizinle birlikte başlamaktan mutluluk duyuyoruz.

MID-IB ENGLISH A KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB English A IA özel ders EE özel ders

IB ENGLISH A IA & EE DERSLERİ

En yüksek kalitede IB English A IA ve EE dersi mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz! Ekibimiz, İB English A öğretmenleri arasından seçilmiş en iyi öğretmenlerden oluşmaktadır ve sizin IA ve EE çalışmalarınız için yardımcı olabilirler. IB English A Internal Assessment ya da Extended Essay yazmanın zorlu olabileceğini anlıyoruz ve buradayız. Tam puan alan bir IA ya daEE geliştirmenize yardımcı olmak için uzman rehberlik sağlamak için IB English A IA ve EE özel ders seanslarımız, ihtiyaçlarınıza uygun olan içeriklere odaklanmaktadır. 

BAŞINDAN SONUNA KADAR IB ENGLISH A IA & EE DESTEĞİ

IA ve EE’nizi bir sonraki seviyeye çıkaracak kişiselleştirilmiş geri bildirim ve tavsiyeler bekleyebilirsiniz. Öğretmenlerimiz zengin bilgi ve deneyime sahiptir ve sizin için ilgi çekici ve zenginleştirici bir öğrenim deneyimi sağlamayı hedeflemekteyiz. Sizin de IB English A’da akademik mükemmeliyeti elde etmek için sıkı çalışma ve özveriyle başarabileceğinizi düşünüyoruz. Öyleyse ne bekliyorsunuz? Hemen bizimle iletişime geçin ve başlayın!

IB ENGLISH A DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB ENGLISH A HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

IB İngilizce A sınavına hazırlanmak için güvenilir ve verimli bir platform mu arıyorsunuz? Aramayı durdurun! TestPrep sizin için en iyi çözüm. Platformumuz, rakiplerimizden ayrılmamızı sağlayan sayısız fayda ve özellik sunmaktadır. İlk olarak, yalnızca sınav için en iyi kaynakları almanızı sağlayacak şekilde profesyonel eğitimciler ve konu uzmanları tarafından hazırlanan en üstün kaliteli çalışma materyalleri sağlıyoruz. Herhangi bir sorunuz olursa yardımcı olacak olan destek ekibimiz de bulunmaktadır. TestPrep’i seçin ve IB İngilizce A sınavında başarılı olmak için en iyi şansını kendinize verin.

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB English A dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB ENGLISH A DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

2 yanıt

  1. IB English a dersleri, sadece ders içeriğini öğretmekle kalmayıp aynı zamanda edebi eserleri anlama ve yorumlama becerilerimi artırmama yardımcı oldu. Hocaların IB öğretmeni olmaları, sınavlara hazırlık sürecinde oldukça değerli bir destek sağladı. Bu destekle birlikte, okulumdaki IB sınavlarından yüksek notlar almanın yanı sıra, edebi eserlere daha derin bir anlam kazandırma yeteneğimi geliştirdim.

  2. IB İngilizce derslerinde TestPrep ile çalışmak gerçekten büyük bir ayrıcalıktı. Hocam, sadece konuları açıklamakla kalmayıp aynı zamanda bana konuları daha derinlemesine anlama fırsatı verdi. Online derslerin rahatlığı ve kalitesi sayesinde, yaz dönemi oldukça keyifli geçti. Dersten sonra denize girebilmek oldukça iyidi 🙂 TestPrep’e ve hocama teşekkür ederim, başarımın arkasında sizin payınız büyük olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir