Deneyimli IB ESS öğretmenleriyle IB ESS özel ders

IB Environmental Systems and Societies, ekoloji, atmosfer bilimi, jeoloji, hidroloji ve toprak bilimi gibi çok çeşitli konuları kapsar. IB ESS eğitimi, çevresel zorlukları ele almak için bilimsel bilgi ve pratik stratejiler sağlar. IB ESS özel ders size bu stratejileri öğreterek en yüksek nota ulaşmanızı amaçlıyor.

ib ess özel ders öğretmeni
online ib ess özel ders öğretmeni sl ve hl

IB ENVIRONMENTAL Systems and SOCIETIES Öğretmenlerimiz

IB ESS özel ders, öğrencilerin konuyu daha derinden anlamaları için harika bir fırsattır.

IB ESS özel ders, öğrencilere IB Environmental Systems and Societies dersi için kapsamlı ve özel destek sağlamayı amaçlayan özel bir programdır. Bu program, bu konuda mükemmel olmak isteyen öğrencilerin benzersiz ihtiyaçlarını ve öğrenme stillerini karşılamak için tasarlanmıştır. Deneyimli ve bilgili IB ESS öğretmenlerimiz ile öğrenciler, problem çözme becerilerini geliştirmelerine ve çevresel sistemler ve toplumlarda güçlü bir temel geliştirmelerine yardımcı olan bir dizi öğretme ve öğrenme tekniğine sahip olurlar.

91

Öğrenci Memnuniyeti

300

Öğrenci

IB ESS IA and EE

Internal Assessment & Extended Essay Desteği

IB ESS Extended Essay ve/veya Internal Assessment yazımında zorluk mu yaşıyorsunuz? IB’nin karmaşık kavramları anlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Birçok öğrenci ESS IA ve EE’de zorluklarla karşılaşır ve hedeflerine ulaşmak için biraz daha yardıma ihtiyaç duyar. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, IA & EE için online IB ESS özel ders ile karşınızdayız.

TestPrep’in deneyimli IB öğretmenleri ve examiner IB öğretmenleri, IB ESS IA ve EE için yardım arayan IB programındaki öğrencilerin yanındadır. Eğer sen de IA/EE desteği arayan öğrencilerden biriysen merak etme, destek için doğru kurumdasın. IA & EE’nizi en iyi IB ESS öğretmenlerimizden biriyle tamamlamak için online IB ESS özel dersi alın. Bunun için bize hemen ulaşabilirsiniz.

IB ESS IA Dersleri

IB ESS IA/EE öğretmenlerimiz, her öğrenciyle yakın bir şekilde çalışarak onların güçlü ve zayıf yönlerini değerlendirir ve akademik hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olan bireyselleştirilmiş destek sağlar. Genel olarak, IB için IB ESS IA/EE eğitimi, başarı şanslarını artırır ve ilgili alanlarda gelecekteki çalışmalar için sağlam bir temel oluşturur.

IB ESS EE Dersleri

Extended Essay Diploma Programının gerekli bir bileşenidir. Dünyanın dört bir yanındaki IB öğrencileri, EE yazmaktan korkuyor, ancak deneyimli IB öğretmenlerimiz sayesinde bunun bir stres kaynağı olması gerekmiyor. EE paketlerine hemen kaydolun, mükemmel bir standartta çalışarak bitirin ve A'ya ulaşın.

EĞİTİM ODAKLI ONLINE DERS PLATFORMUMUZ

Çevrimiçi IB ESS derslerinizi etkili hale getirmek için IB ESS özel ders yolculuğunda bize katılın

Online IB ESS özel ders, (Environmental Systems and Societies) çalışmalarınızla ilgili yardım almanın uygun ve etkili bir yoludur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, öğrenciler artık çevrimiçi eğitim platformumuz aracılığıyla deneyimli öğretmenlerle bağlantı kurabilirler. Bu, öğrencilerin bireysel öğrenme stillerine ve hızlarına göre kişiselleştirilmiş ilgi görmelerini sağlar.

100% Güvenli & Emniyetli

Size en iyi IB ESS dersini verecek
profesyonel bir öğretmenle eşleşin

online ib biology tutoring live

Yüksek teknoloji odaklı çevrimiçi IB ESS sınıfları, olağanüstü bir eğitim deneyimi sağlamaya öncelik verir.

Online ortam, öğrencilerin öğretmenlere her yerden, her zaman erişmelerini sağlayarak, özel ders oturumlarını yoğun programlarına sığdırmayı kolaylaştırır. Ek olarak, online IB ESS özel ders sayesinde doğru IB ESS öğretmeni ile öğrenciler konuyu daha iyi anlayabilir, notlarını yükseltebilir ve çalışmalarında başarılı olma becerilerine dair güven sahibi olurlar.

IB ESS Özel Ders Online Revision Paketleri

%15
İndirimli

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek puanı alması için tüm konuların tekrarı ve soru çözümü içeren IB ESS revision dersleri, TestPrep’in tüm hizmetlerini kullanmanızı sağlar. Revizyon için online IB ESS eğitimiyle, IB ESS Past Paper çözümleri, online soru bankası ödevleri ve süreli deneme ile sınava mümkün olan en iyi şekilde hazırlanın.

IB ESS'te Uzmanlaşmak için Önceden Düzenlenmiş Programlar

Mayıs ya da Kasım ayındaki IB sınav performansınızı artırmak için tasarlanmış, IB ESS SL veya HL’nin tüm müfredatını kapsayan önceden belirlenmiş zamanlama ve içeriğe sahip IB ESS Revision paketleri.

%15’e varan tasarruf şansını yakalayın. Kursa başlamadan önce kendi programınıza uygun saatleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

IB ESS dersinin tüm konularını tekrar etmeye şimdi başlayın!

40 Ders

En Popüler

TestPrep’in online platformunda, deneyimli IB Fizik öğretmeniyle 40×90-dakika online IB ESS revision özel ders

Bizim Programlarımız Size 7/7 Aldırma Hedefindedir

TestPrep IB ESS özel ders ekibi, öğrencinin IB sınavlarında başarılı olmasına ve normal okul derslerine iyi hazırlanmasına destek olmak için önceden hazırlanmış IB Konu Paketleri hazırlamıştır. Bu paketler, öğrencinin A’dan Z’ye her konuda zamanlama ve içerik yönetimi kaygısı duymadan uzmanlaşmasını sağlar. Tüm konular öğrenci ile birlikte oluşturulan bir programda sunulur. 

Ücretsiz Deneme Sınavları ve Soru Çözüm Dersleri

TestPrep, bir konuyu öğretmenin güvenilir yönteminin yalnızca konu anlatımını değil aynı zamanda problem çözme uygulamalarını ve test örneklerini de kapsaması gerektiğine inanır.
Bu nedenle IB ESS Revision Paketleri, gerekli eğitim saatlerinden, problem çözme derslerinden ve deneme sınavlarından oluşur.
Ayrıca, bu problem çözme seansları ve online deneme sınavları, öğrencinin %15’e varan tasarruf sağlaması için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This work/product/service has been developed independently from and is not endorsed by the International Baccalaureate Organization. International Baccalaureate, Baccalauréat International, Bachillerato Internacional and IB are registered trademarks owned by the International Baccalaureate Organization.