Deneyimli IB Fizik öğretmenleriyle IB Fizik özel ders

Fizik, madde ve enerji ile aralarındaki etkileşimleri inceleyen temel bir bilimsel disiplindir. IB Fizik özel ders HL (Higher Level) ve IB Fizik özel ders SL (Standard Level) programlarımız, mekanik, termodinamik, elektromanyetizma ve kuantum mekaniği gibi çok çeşitli konuları kapsar. TestPrep’te IB Fizik öğretmenlerimiz, fiziği gerçek dünya bilimi olarak anlamanıza yardımcı olur. Bu sayede notlarınızı kısa sürede yükselteceksiniz.

ib fizik özel ders öğretmenleri
online ib fizik özel ders

IB Fizik Öğretmenlerimiz

IB Fizik özel ders, öğrencilerin fizik kanunlarında uzmanlaşmasını sağlar

IB Fizik, öğrencilerin fiziğin temel ilkeleri ve kavramları konusunda güçlü bir temele sahip olmalarını gerektiren zorlu ve titiz bir derstir. TestPrep’in IB Fizik özel ders hizmeti de tam olarak bu hedeftedir.

IB Fizik dersleri mekanik, termodinamik, elektromanyetizma ve modern fizik gibi konuları kapsar ve öğrencilerin gerçek dünya problemlerini çözmek için karmaşık matematiksel denklemleri anlamalarını ve uygulamalarını gerektirir. TestPrep’in uzman IB Fizik öğretmenleri sayesinde, IB Fizik dersinde en yüksek notları almak kolaydır.

IB programı, öğrencileri yüksek öğrenime hazırlayan ve çok yönlü bir eğitim sağlayan dünyaca ünlü bir eğitim müfredatıdır. IB Fizik söz konusu olduğunda, öğrenciler mühendislik, tıp ve bilimsel araştırma gibi alanlarda gelecekteki kariyerlerinde onlara iyi hizmet edecek eleştirel düşünme becerileri, analitik akıl yürütme ve problem çözme becerileri geliştireceklerdir.

94

Öğrenci Memnuniyeti

600

Öğrenci

IB FİZİK IA and EE

Internal Assessment & Extended Essay Dersleri

IB Fizik Extended Essay ve/veya Internal Assessment yazımında zorluk mu yaşıyorsunuz? IB’nin karmaşık fiziksel kavramlarını anlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Birçok öğrenci Fizik IA ve EE’de zorluklarla karşılaşır ve hedeflerine ulaşmak için biraz daha yardıma ihtiyaç duyar. Bu zorlukların üstesinden gelmek için, IA & EE için online IB Fizik özel ders ile karşınızdayız.

TestPrep’in deneyimli IB öğretmenleri ve examiner IB öğretmenleri, IB Fizik IA ve EE için yardım arayan IB programındaki öğrencilerin yanındadır. Eğer sen de IA/EE desteği arayan öğrencilerden biriysen merak etme, destek için doğru kurumdasın. IA & EE’nizi en iyi IB Fizik öğretmenlerimizden biriyle tamamlamak için online IB Fizik özel dersi alın. Bunun için bize hemen ulaşabilirsiniz.

IB Fizik IA Desteği

Çoğunlukla, öğrenciler IB araştırabilecekleri IB Fizik AI/EE konuları ile gerçek dünya problemi arasında nasıl bir ilişki kuracaklarından emin değiller. Buna yardımcı olmak için TestPrep'in IB Fizik öğretmenleri, IB Fizik IA ve EE için IB Fizik özel dersi sunuyor.

IB Fizik EE Desteği

Extended Essay, IB programının gerekli bir bileşenidir. Dünyanın dört bir yanındaki IB öğrencileri, EE yazmaktan korkuyor, ancak deneyimli IB Fizik öğretmenlerimiz sayesinde bunun bir stres kaynağı olması gerekmiyor. IB Fizik EE derslerimize hemen kaydolun ve mükemmel bir standartta bir IB Fizik Extended Essay yazıp A'ya ulaşın.

EĞİTİM ODAKLI ONLİNE DERS PLATFORMUMUZ

Her derse evinizin rahatlığında katılmanın rahatlığını yaşayın.

Online IB Fizik özel ders, öğrencilerin IB Fizik çalışmalarında akademik destek almaları için uygun ve etkili bir yoldur. Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, öğrenciler artık kaliteli özel ders hizmetlerine her yerden ve her zaman erişebilir, bu da eğitimi daha erişilebilir ve esnek hale getirir. TestPrep’in online IB Fizik eğitmenleri, kişiselleştirilmiş eğitim sunmak için TestPrep’in kendi etkileşimli eğitim yazılımı dahil olmak üzere çeşitli araçlar ve yöntemler kullanır.

100% Güvenli & Emniyetli

Size en iyi IB Fizik dersini verecek
profesyonel bir öğretmenle eşleşin

Yüksek teknolojili online IB Fizik sınıfları, en iyi öğrenme deneyimine odaklanır

Online IB fizik dersi, bu temel IB dersini incelemenin dinamik ve yenilikçi bir yoludur. Öğrencilere fizik hakkında bilgi edinmeleri için esnek ve kullanışlı bir yol sunar.

Videolar, simülasyonlar, etkileşimli eğitimler ve sınavlar gibi çevrimiçi kaynaklar ve materyallerle öğrenciler IB fizik dersinde eğlenceli ve ilgi çekici bir şekilde ilişki kurabilirler. Online IB fizik kursları da bilgilerini genişletmek isteyen öğrenciler için harika bir seçenektir.

TestPrep’in online IB fizik dersleriyle, evinizin rahatlığında kaliteli eğitime, uzman eğitmenlere ve destekleyici bir öğrenme yöntemine erişebileceksiniz.

İster kaçırılan dersleri telafi etmek, ister sınavlara hazırlanmak veya yeni kavramları keşfetmek için olsun, online IB Fizik  öğretmenlerimiz öğrencilerin akademik hedeflerine ve tam potansiyellerine ulaşmalarına yardımcı olabilir. Online ders ile öğrenciler, evlerinin rahatlığında bire bir ilgiden, özelleştirilmiş öğrenme planlarından ve esnek programlamadan yararlanabilirler. İster IB Fizik gibi belirli bir konuda yardım arıyor olun, ister yalnızca genel akademik performansınızı geliştirmek isteyin, TestPrep, başarılı olmanız için gereken rehberliği ve desteği sağlayabilir. IB Fizik özel ders almak için geç kalmayın!

IB Fizik Özel Ders Online Revision Paketleri

%15
İndirimli

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek puanı alması için tüm konuların tekrarı ve soru çözümü içeren IB Fizik revision dersleri, TestPrep’in tüm hizmetlerini kullanmanızı sağlar. Revizyon için online IB Fizik eğitimiyle, IB Fizik Past Paper çözümleri, online soru bankası ödevleri ve süreli deneme ile sınava mümkün olan en iyi şekilde hazırlanın.

IB Fizik'te Uzmanlaşmak için Önceden Düzenlenmiş Programlar

Mayıs ya da Kasım ayındaki IB sınav performansınızı artırmak için tasarlanmış, IB Fizik SL veya HL’nin tüm müfredatını kapsayan önceden belirlenmiş zamanlama ve içeriğe sahip IB Fizik Revision paketleri.

%15’e varan tasarruf şansını yakalayın. Kursa başlamadan önce kendi programınıza uygun saatleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

IB Fizik dersinin tüm konularını tekrar etmeye şimdi başlayın!

40 Ders

En Popüler

TestPrep’in online platformunda, deneyimli IB Fizik öğretmeniyle 40×90-dakika online IB Fizik revision özel ders

Bizim Programlarımız Size 7/7 Aldırma Hedefindedir

TestPrep IB Fizik özel ders ekibi, öğrencinin IB sınavlarında başarılı olmasına ve normal okul derslerine iyi hazırlanmasına destek olmak için önceden hazırlanmış IB Konu Paketleri hazırlamıştır. Bu paketler, öğrencinin A’dan Z’ye her konuda zamanlama ve içerik yönetimi kaygısı duymadan uzmanlaşmasını sağlar. Tüm konular öğrenci ile birlikte oluşturulan bir programda sunulur. 

Ücretsiz Deneme Sınavları ve Soru Çözüm Dersleri

TestPrep, bir konuyu öğretmenin güvenilir yönteminin yalnızca konu anlatımını değil aynı zamanda problem çözme uygulamalarını ve test örneklerini de kapsaması gerektiğine inanır.
Bu nedenle IB Fizik Revision Paketleri, gerekli eğitim saatlerinden, problem çözme derslerinden ve deneme sınavlarından oluşur.
Ayrıca, bu problem çözme seansları ve online deneme sınavları, öğrencinin %15’e varan tasarruf sağlaması için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This work/product/service has been developed independently from and is not endorsed by the International Baccalaureate Organization. International Baccalaureate, Baccalauréat International, Bachillerato Internacional and IB are registered trademarks owned by the International Baccalaureate Organization.