Deneyimli IB Kimya öğretmenleriyle IB Kimya özel ders

IB Kimya, IB Grup 4 ders listesindeki en popüler derslerden biridir. Aslında, IB Kimya müfredatı zahmetlidir, ancak konu öğrencileri üniversite eğitimine hazırlamak olduğunda IB Kimya özel ders ile desteklenen bu eğitim son derece faydalıdır. TestPrep’in IB Kimya dersi, 10 yıldan uzun süredir IBDP Kimya öğrencilerine online olarak sunulmakta. TestPrep’in uzman eğitmenleri, IB Chemistry SL ve IB Chemistry HL’de size rehberlik etmek için buradalar.

ib kimya özel ders öğretmeni

IB KİMYA ÖĞRETMENLERİMİZ

Yüksek puanlar almak için en iyi IB Kimya öğretmenleri ile IB Kimya'daki potansiyelinizi açığa çıkarın

IB Kimya özel ders sayesinde, atomik yapı, kimyasal bağlar, stokiyometri ve termokimya dahil olmak üzere konunun temel kavramlarını öğreneceksiniz. Ayrıca, alkanların, alkenlerin ve alkinlerin yapısı ve özellikleri de dahil olmak üzere organik kimya çalışacaksınız. Ek olarak, konsantrasyonun, sıcaklığın ve basıncın kimyasal reaksiyonlar üzerindeki etkisi dahil olmak üzere kimyasal kinetik ve denge ilkelerini araştıracaksınız.

IB Kimya derslerinde geliştireceğiniz temel becerilerden biri, verileri analiz etme ve yorumlama becerisidir. TestPrep’in online IB Kimya özel ders hizmetiyle, hipotezleri ve teorileri test etmek için deneyleri ve gözlemleri nasıl kullanacağınızı öğrenecek ve TestPrep’in IB Kimya eğitmenlerinin rehberliğinde tam not almak için soruları nasıl yanıtlayacağınızı öğreneceksiniz.

98

Öğrenci Memnuniyeti

500

Öğrenci

IA and EE

Internal Assessment & Extended Essay Dersleri

TestPrep’in deneyimli IB Kimya öğretmenleri IB programındaki öğrencilerin büyük çoğunluğunun Kimya Internal Assessment ve Extended Essay için yardıma ihtiyacı olduğunu biliyor. Eğer sen de onlardan biriysen merak etme, IA ve EE için doğru kurumdasın. IB Kimya IA/EE derslerinizi hemen planlayın ve puanınızı artırın.

IB Kimya IA Desteği

Çoğunlukla, öğrenciler IB araştırabilecekleri IB Kimya AI/EE konuları ile gerçek dünya problemi arasında nasıl bir ilişki kuracaklarından emin değiller. Buna yardımcı olmak için TestPrep'in IB Kimya öğretmenleri, IB Kimya IA ve EE için IB Kimya özel dersi sunuyor.

IB Kimya EE Desteği

Extended Essay, Uluslararası Bakalorya® (IB) Diploma Programının (DP) gerekli bir bileşenidir. Dünyanın dört bir yanındaki IB öğrencileri, EE yazmaktan korkuyor, ancak deneyimli IB Kimya öğretmenlerimiz sayesinde bunun bir stres kaynağı olması gerekmiyor. IB Kimya EE derslerimize hemen kaydolun ve mükemmel bir standartta bir IB Kimya Extended Essay yazıp A'ya ulaşın.

1-e-1 IB Kimya Dersleri

IB Kimya özel derslerine evinizin rahatında katılın

IB Kimya özel ders programlarımız ile öğrencilerimizi yakından takip ediyor ve her dersle ilgili velilerimize detaylı raporlar sunuyoruz. Hazırladığımız raporlar ile öğrencilerin gelişimlerini ölçüyor ve eksik oldukları konulara daha fazla dikkat ederek gelişimlerine katkı sağlıyoruz.

Ayrıca geçmiş yıllarda IB Kimya’da çıkan sorulara (Past Paper) çözümler sunuyoruz. Bu sayede öğrenciler söz konusu sınava çok daha başarılı bir şekilde hazırlanmış olacaklardır. Online IB Kimya özel dersleri, zamandan tasarruf etmenizi ve IB Kimya notlarınızı yükseltmenizi sağlar.

100% Güvenli & Emniyetli

Size en iyi IB Kimya dersini verecek
profesyonel bir öğretmenle eşleşin

online ib kimya sl ib kimya hl özel ders

Yüksek teknolojili online IB Kimya sınıfları, en iyi öğrenme deneyimine odaklanır

Her öğrencinin benzersiz öğrenme becerilerine sahip olduğunu anlıyoruz ve bu nedenle esnek programlama ve deneyimli IB öğretmenleri sunuyoruz. Öğrenme tarzınıza ve programınıza en uygun olan bir öğretmen atarız ve IB Kimya hedeflerinize ulaşmak için onunla bire bir çalışsınız.

Online IB Kimya dersi ile, IB Kimya’da başarılı olmak ve tam potansiyelinize ulaşmak için ihtiyacınız olan yardımı alacaksınız. Bugün kaydolun ve güvenle öğrenmeye başlayın!

Şimdi kaydolun ve IB Kimya yolculuğunuza avantajlı bir başlangıç yapın. Desteğimizle, sınavlarınızda ve derslerinizde başarılı olacak özgüvene ve becerilere sahip olacaksınız.

IB Kimya Özel Ders Online Revision Paketleri

%15
İndirimli

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek puanı alması için tüm konuların tekrarı ve soru çözümü içeren IB Kimya revision dersleri, TestPrep’in tüm hizmetlerini kullanmanızı sağlar. Revizyon için online IB Kimya eğitimiyle, IB Kimya Past Paper çözümleri, online soru bankası ödevleri ve süreli deneme ile sınava mümkün olan en iyi şekilde hazırlanın.

IB Kimya'da Uzmanlaşmak için Önceden Düzenlenmiş Programlar

Mayıs ya da Kasım ayındaki IB sınav performansınızı artırmak için tasarlanmış, IB Kimya SL veya HL’nin tüm müfredatını kapsayan önceden belirlenmiş zamanlama ve içeriğe sahip IB Kimya Revision paketleri.

%15’e varan tasarruf şansını yakalayın. Kursa başlamadan önce kendi programınıza uygun saatleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

IB Kimya’nın tüm konularını tekrar etmeye şimdi başlayın!

40 Ders

En Popüler

TestPrep’in online platformunda, deneyimli IB Kimya öğretmeniyle 40×90-dakika online IB Kimya revision özel ders

Bizim Programlarımız Size 7/7 Aldırma Hedefindedir

TestPrep IB Kimya özel ders ekibi, öğrencinin IB sınavlarında başarılı olmasına ve normal okul derslerine iyi hazırlanmasına destek olmak için önceden hazırlanmış IB Konu Paketleri hazırlamıştır. Bu paketler, öğrencinin A’dan Z’ye her konuda zamanlama ve içerik yönetimi kaygısı duymadan uzmanlaşmasını sağlar. Tüm konular öğrenci ile birlikte oluşturulan bir programda sunulur. 

Ücretsiz Deneme Sınavları ve Soru Çözüm Dersleri

TestPrep, bir konuyu öğretmenin güvenilir yönteminin yalnızca konu anlatımını değil aynı zamanda problem çözme uygulamalarını ve test örneklerini de kapsaması gerektiğine inanır.
Bu nedenle IB Revision Paketleri, gerekli eğitim saatlerinden, problem çözme derslerinden ve deneme sınavlarından oluşur.
Ayrıca, bu problem çözme seansları ve online deneme sınavları, öğrencinin %15’e varan tasarruf sağlaması için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This work/product/service has been developed independently from and is not endorsed by the International Baccalaureate Organization. International Baccalaureate, Baccalauréat International, Bachillerato Internacional and IB are registered trademarks owned by the International Baccalaureate Organization.