Deneyimli IB Matematik öğretmenleriyle IB Matematik özel ders

IB Matematik özel ders, IB öğrencilerinin matematiği anlamalarını ve becerilerini geliştirmelerine yardımcı olmayı amaçlar. IB Matematik öğretmenlerimiz her sınıf ve seviyedeki (SL ve HL) öğrencilerle çalışabilmektedir. Derslerini her öğrencinin özel ihtiyaçlarını ve hedeflerini karşılayacak şekilde uyarlayabilirler.

IB Matematik özel ders oturumları, belirli konuların gözden geçirilmesini, problem çözmeyi ve Mayıs veya Kasım sınavlarına hazırlığı içerebilir. IB Matematik öğretmenlerimiz, IB Matematik AA ve IB Matematik AI öğrencilerine yardımcı olabilir.

ib matematik özel ders hl sl öğretmenleri
ib matematik sl hl dersleri

IB MATEMATİK ÖĞRETMENLERİMİZ

IB Matematik özel ders, kişiselleştirilmiş bir ders programı sunar

IB Matematik özel ders müfredatı, öğrencileri zorlamak ve onları yüksek öğrenimde ve ilerideki akademik hayatlarında başarıya hazırlamak için tasarlanmıştır. Güçlü problem çözme ve eleştirel düşünme becerileri, matematiksel bilgi ve anlayışın gelişimi ile öğrenciler hedeflerine kısa sürede ulaşırlar.

Müfredat cebir, geometri, trigonometri, hesap ve istatistik gibi çok çeşitli konuları kapsar ve öğrenciler matematiksel anlayışlarını gerçek hayat senaryolarına uygulamaya teşvik edilir. IB Matematik özel ders programı, öğrencileri matematiksel problemlere yaklaşırken kendi sezgilerini ve yaratıcılıklarını geliştirmeye teşvik eder.

93

Öğrenci Memnuniyeti

400

Öğrenci

IB MATEMATİK IA and EE

Internal Assessment & Extended Essay Desteği

IB Matematik Internal Assessment ve Extended Essay hazırlamak konusunda zorluk mu yaşıyorsunuz? IB MAtematik IA/EE özel derslerimiz tam size göre. IB’nin karmaşık matematiksel kavramlarını anlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Eğer öyleyse, yalnız değilsiniz. Birçok öğrenci Matematik IA ve EE’de zorluklarla karşılaşır ve hedeflerine ulaşmak için biraz daha yardıma ihtiyaç duyar.

Deneyimli IB Matematik öğretmenleri, IB programındaki öğrencilerin çoğunluğunun IB Matematik IA ve EE için yardıma ihtiyacı olduğunu bilir. Eğer sen de onlardan biriysen merak etme, IB Matematik IA ve EE için doğru kurumdasın.

IA Support

IB Matematik IA'de öğrenciler araştırma sorusu, hesaplama ve kendi araştırmalarının ve deneylerinin sonuçlarını içeren bir makale yazarlar. Bu adım adım süreci TestPrep'in deneyimli IB Matematik öğretmenleri ile IA için online IB dersi aracılığıyla tamamlayabilir ve en yüksek notu almak için iyi yazılmış bir IB Matematik IA hazırlayabilirsiniz.

EE Support

Extended Essay IB Diploma Programının (DP) zorunlu bir bileşenidir. Dünyanın dört bir yanındaki IB öğrencileri, IB Matematik Extended Essay yazmaktan korkuyor, ancak deneyimli IB öğretmenlerimiz sayesinde bunun bir stres kaynağı olması gerekmiyor. EE paketlerine hemen kaydolun, mükemmel bir EE oluşturun ve A'ya ulaşın.

EĞİTİM İÇİN EN UYGUN HALE GETİRİLMİŞ ONLINE PLATFORM

Her IB Matematik dersine evinizin rahatlığında katılın.

Online IB Matematik özel ders, eğitim alanında büyüyen bir trenddir ve öğrencilere matematikte ek destek almaları için erişilebilir ve esnek bir yol sağlar. Online IB Matematik dersi ile öğrenciler, karmaşık matematiksel kavramları anlamalarına ve zorlu problemlerin üstesinden gelmelerine yardımcı olabilecek deneyimli ve nitelikli TestPrep IB Matematik öğretmenlerinden bireysel ilgi görebilirler. Online IB Matematik özel ders oturumları herhangi bir zamanda ve herhangi bir yerden planlanabilir. bu sayede yoğun programları olan veya uzak bölgelerde yaşayan öğrenciler için uygun bir seçenek haline gelir.

online ib matematik özel ders AI AA HL SL

100% Güvenli & Emniyetli

Size en iyi IB Matematik dersini verecek
profesyonel bir öğretmenle eşleşin.

online ib biology tutoring live

Yüksek teknolojili online IB Matematik sınıfları, en iyi öğrenme deneyimine odaklanır

IB programı dünya çapında tanınır ve üniversiteler tarafından büyük saygı görür, bu da onu matematikte titiz ve zorlu bir eğitim arayan öğrenciler için mükemmel bir seçim haline getirir. TestPrep’in notlarınızı yükseltmesine ve online IB Matematik özel dersi ile hayalinizdeki üniversiteye kabul edilmenize izin verin.

Online ders platformumuz, öğrenme deneyimini geliştirmek ve öğrenci katılımını teşvik etmek için etkileşimli araçlar ve kaynaklar sunar. Doğru destek ve kaynaklarla online IB Matematik özel ders, öğrencilere çalışmalarında ve gelecekteki kariyerlerinde başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları güveni ve becerileri sağlayabilir.

İnternet ve teknolojinin sürekli büyümesiyle, çevrimiçi platformların gelecekte günlük hayatımızda giderek daha önemli bir rol oynaması muhtemeldir. En faydalı IB Matematik özel derslerini sunmak için online eğitim platformumuzu sürekli olarak geliştiriyoruz.

IB Matematik Özel Ders Online Revision Paketleri

%15
İndirimli

Son sınıf öğrencilerinin sınavda en yüksek puanı alması için tüm konuların tekrarı ve soru çözümü içeren IB Matematik revision dersleri, TestPrep’in tüm hizmetlerini kullanmanızı sağlar. Revizyon için online IB Matematik eğitimiyle, IB Matematik Past Paper çözümleri, online soru bankası ödevleri ve süreli deneme ile sınava mümkün olan en iyi şekilde hazırlanın.

IB Matematik'te Uzmanlaşmak için Önceden Düzenlenmiş Programlar

Mayıs ya da Kasım ayındaki IB sınav performansınızı artırmak için tasarlanmış, IB Matematik SL veya HL’nin tüm müfredatını kapsayan önceden belirlenmiş zamanlama ve içeriğe sahip IB Matematik Revision paketleri.

%15’e varan tasarruf şansını yakalayın. Kursa başlamadan önce kendi programınıza uygun saatleri bizimle paylaşmaktan çekinmeyin.

IB Matematik dersinin tüm konularını tekrar etmeye şimdi başlayın!

40 Ders

En Popüler

TestPrep’in online platformunda, deneyimli IB Matematik öğretmeniyle 40×90-dakika online IB Matematik revision özel ders

Bizim Programlarımız Size 7/7 Aldırma Hedefindedir

TestPrep IB Matematik özel ders ekibi, öğrencinin IB sınavlarında başarılı olmasına ve normal okul derslerine iyi hazırlanmasına destek olmak için önceden hazırlanmış IB Konu Paketleri hazırlamıştır. Bu paketler, öğrencinin A’dan Z’ye her konuda zamanlama ve içerik yönetimi kaygısı duymadan uzmanlaşmasını sağlar. Tüm konular öğrenci ile birlikte oluşturulan bir programda sunulur. 

Ücretsiz Deneme Sınavları ve Soru Çözüm Dersleri

TestPrep, bir konuyu öğretmenin güvenilir yönteminin yalnızca konu anlatımını değil aynı zamanda problem çözme uygulamalarını ve test örneklerini de kapsaması gerektiğine inanır.
Bu nedenle IB Revision Paketleri, gerekli eğitim saatlerinden, problem çözme derslerinden ve deneme sınavlarından oluşur.
Ayrıca, bu problem çözme seansları ve online deneme sınavları, öğrencinin %15’e varan tasarruf sağlaması için ücretsiz olarak sağlanmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This work/product/service has been developed independently from and is not endorsed by the International Baccalaureate Organization. International Baccalaureate, Baccalauréat International, Bachillerato Internacional and IB are registered trademarks owned by the International Baccalaureate Organization.