IB EKONOMİ ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARI DAHA İLERİYE GİTMEK İÇİN ARADIĞINIZ ŞEY!

Akademik başarınızın kontrolünü ele almak için hazır mısınız? IB Ekonomi özel ders ve hazırlık kursları Higher Level | HL ya da Standard Level | SL dersleri ve doğru kaynaklar, yönlendirme ve özveri ile potansiyelinizi büyütmek, harika başarılar elde etmek mümkün. Belli kavramlarla başınız dertte ya da sadece notlarınızı yükseltmek istemeniz fark etmeksizin çalışkanlık ve kararlılıkla elde edebileceğiniz birçok şey var. Bu imkanlardan yararlanarak kendinize ve geleceğinize yatırım yapıyorsunuz ve bu gerçekten güçlendirici. 

IB® EKONOMİ DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

7 ÜZERİNDEN 6.00 ORTALAMA

Bu fırsatı kaçırmayın – meydan okumayı kabul edin, sınırları zorlayın ve doğru bakış açısı ve destekle birlikte hiçbir şey imkansız değildir. Hayallerinizi birlikte gerçekleştirelim!

6-KİŞİLİK IB EKONOMİ SINIFLARI

Pre-IB, Mid-IB ve IB Revision Ekonomi dersleriyle grup ders alabilirsiniz. En iyi öğrenci/sınıf oranına sahip sınıflarda, dilediğiniz soruyu sorun. Online IB Ekonomi HL | SL dersleriyle başarıya uzanın.

10 IB EKONOMİ DENEME SINAVI

IB Ekonomi past paper ve IB Ekonomi Questionbank sayesinde sınav öncesinde görmediğiniz konu, çözmediğiniz soru kalmasın. Okul notlarınızı kısa sürede yükselteceksiniz!

IB EKONOMİ DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

IB Ekonomi dersleri hakkında daha fazla bilgi almak ya da derslerimiz hakkında soru sormak mı istiyorsunuz? Bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

IB Ekonomi dersi geniş müfredatı ve derinliği nedeni ile HL’de zorlu bir süreç olarak görülür. Ancak, özveri, çalışkanlık ve iktisadi kavramları iyi anlama ile birlikte, öğrenciler başarılı olurlar. Öğretmenlerden ve sınıf arkadaşlarından rehberlik almanın yanı sıra, müfredatı tam olarak kavramak için ders kitapları ve online dersler gibi ek kaynaklara başvurmak önemlidir. Herhangi bir ciddi akademik çalışmada olduğu gibi, zaman yönetimi ve organize olmak, istenen sonuçları elde etmek için de önemlidir. İlke olarak, zorlu olsa da, IB Ekonomi HL, ekonomi alanına ilgi duyan öğrenciler için değerli bir deneyim de olabilir.

Accounting
Agricultural Engineering
American Studies
Aviation Management
Business Administration and Management
Business, General
Economics
Education
Entrepreneurial Studies
Finance
Geography
Hotel and Motel Management
Insurance
International Business
Labor and Industrial Relations
Marketing
Mathematics
Natural Resources Management and Policy
Operations Management
Political Science and Government
Public Administration
Public Policy Analysis
Real Estate
Urban Studies

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Ekonomi sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB EKONOMİ ÖZEL DERS GERÇEK POTANSİYELİNİZİ ORTAYA ÇIKARABİLİR VE KİŞİSEL VE AKADEMİK BÜYÜME SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

IB Ekonomi derslerinde karmaşık ekonomik kavramları anlamakta zorlanıyor musunuz? Endişelenmeyin, yalnız değilsiniz. IB Ekonomi özel ders almayan birçok öğrenci IB Ekonomi dersinin  karmaşıklarını anlama konusunda zorluklarla karşılaşıyor, ancak bu orta halli notlarla yetinmek zorunda olduğunuz anlamına gelmez! 

Deneyimli ve nitelikli öğretmenlerimizle birlikte, zayıflıklarınızı belirleyip konuyu anlamanızı sağlamlaştırmak için özelleştirilmiş bir plan geliştireceğiz. Amacımız sadece IB Ekonomi derslerinde üstün başarı göstermeniz değil, aynı zamanda akademik ve profesyonel kariyerinizde size faydalı olacak değerli becerilerle donatmaktır.

Mikro ve makro ekonomi, uluslararası ticaret veya IB Ekonomi ile ilgili diğer konularda yardıma ihtiyacınız olsa da, öğretmenlerimiz her adımda size rehberlik etmek için buradadır. IB Ekonomi özel ders hizmetlerimizden faydalanarak, akademik başarı ve kişisel büyüme yolculuğunuza bugün başlayın.

IB Ekonomi özel ders

IB EKONOMİ ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB Ekonomi müfredatı, öğrencilere ekonomik teorinin temellerini ve gerçek dünya sorunları ile olan ilişkilerini sağlam bir şekilde anlamalarını sağlamak için tasarlanmıştır. Kurs boyunca, öğrenciler analitik ve eleştirel düşünme becerileri ile birlikte ekonomik prensipleri birçok küresel ekonomik konuya uygulama yeteneğini geliştireceklerdir. Kapsanan konular arasında mikroekonomi, makroekonomi, uluslararası ticaret, kalkınma ekonomisi ve ekonomide hükümetin rolü yer almaktadır. Öğrenciler ayrıca ekonomik analiz yöntemleri ve ekonomik modellerin sınırlamaları hakkında da bilgi edineceklerdir. Kursun sonunda öğrencilerin temel ekonomik kavramları derinlemesine anlayacakları ve ekonomik konuları eleştirel bir şekilde değerlendirebilecekleri bir seviyeye gelmesi beklenmektedir. Bu, öğrencilerin motive, odaklanmış ve bağımsız araştırma ve analiz yapmaya istekli olmaları gereken zorlu bir programdır.

IB EKONOMİ REVISION GRUP DERSLERİYLE HEM %40 İNDİRİMLİ ÖĞRENİN HEM DE EN İYİ IB EKONOMİ ÖĞRETMENLERİNDEN DERS ALIN

IB Ekonomi tekrar kursu Mayıs veya Kasım sınavlarına hazırlanmanın mükemmel bir yoludur! Bu kurs öğrencilere kapsamlı faydalar sağlamasının yanı sıra, öğrencilerin bu önemli sınavda başarıyla tam olarak hazırlanmasına da destek oluyor

Deneyimli IB Ekonomi öğretmenleri tarafından küçük bir sınıf ortamında sadece 6 öğrenciyle sunulan 45 saatlik ders ile bu kurs sizi IB sınavlarına hazırlıyor. Ayrıca, öğrencilerin mevcut temel bilgilerini geliştirmek için tüm sınav konularının gözden geçirmesini ve tekrarını da sunuyoruz. Aynı zamanda sınavlara nasıl başarılı bir şekilde yaklaşılacağı konusunda uzman görüşleri de IB Ekonomi öğretmenlerimizce anlatılır.

IB EKONOMİ REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Bu kursa katılarak, öğrenciler IB Ekonomi dersinde bilgilerini ve  artırabilir ve aynı zamanda daha fazla destek ihtiyaçları olabilecek alanları belirleyebilirler. Özellikle, IB Ekonomi tekrar kursu, profesyonel öğretmenlerimizle verildiği için puan kaybını sıfıra indirmeyi hedefliyor.

Hedef puana ulaşma yüzdesi
93%
Öğrenci memnuniyeti
96%

IB EKONOMİ REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

PRE-IB EKONOMİ KURSLARIYLA IB EKONOMİ DERSİNE HAZIRLIKLI BAŞLAYIN

Pre-IB Economi dersi, zorlu IB programına başlayacak öğrenciler için son derece değerli bir eğitim sunuyor. Bu kurs, öğrencilerin daha ileri düzey iktisat derslerinde başarılı olabilmeleri için öğrenmeleri gereken temel iktisadi kavram ve prensiplerin kapsamlı bir genel öğretimini içerir.

Bu 15 saatlik kurs boyunca öğrenciler, mikro iktisat, makro iktisat, arz ve talep, piyasa dengesi ve daha fazlası dahil olmak üzere geniş bir ekonomi konu yelpazesine derinlemesine bir bakış açısı kazanma fırsatı bulurlar. Kurs, öğrencilerin yeterince söz hakkına sahip olmaları için en fazla altı öğrenci kapasiteli küçük sınıf boyutu ile etkileşimli ve ilgi çekici bir şekilde tasarlanmıştır. Bu kursa katılarak öğrenciler, IB Ekonomi’de öne geçmiş olacaklar ve IB çalışmalarına başladıklarında çok değerli olacaklardır. Bu yüzden, iktisatta başarılı olmak isteyen bir IB-1 öğrencisi olacaksanız, bugün Pre-IB Economi kursuna kaydolun!

PRE-IB EKONOMİ KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

Öğretmenimi ve TestPrep’in IB derslerini öğrencilere şiddetle tavsiye ediyorum. Öğretmenimin hem sınav hem de IA yardımlarıyla, IB Ekonomi notum 7 geldi. Öğretmenim karmaşık görünen ekonomi teorilerini anlamamı sağladı ve sorularıma son derece açıklayıcı şekilde cevap verdi. Ayrıca ekonomi konusunda neredeyse sınırsız kaynak paylaşımı yaptı ve soru tiplerine yaklaşım tarzımı değiştirdi. Bu sayede, kalıp olarak azberlemek yerine, yorum yapabilmemi sağladı. değerli kaynaklar paylaştı. IB Ekonomi uzmanlığı onun tarafından analiz etmek ve ekonomik verileri kolayca değerlendirmeme yardımcı oldu. TestPrep’i IB dersleri konusunda takdir ediyorum her IB Ekonomi öğrencisine tavsiye ediyorum.

Beliz Tutan

IB Öğrencisi

MID-IB EKONOMİ KURSLARIYLA IB'NİN İKİNCİ YILINA TAM HAZIR OLUN

İlk yılını tamamlamış bir IB Ekonomi öğrencisi misin? Öyleyse, sizin gibi öğrenciler için sunulan MID-IB Ekonomi kursu ilginizi çekebilir. Bu 30 saatlik kurs, IB Ekonomi programının ilk yılında kapsanan konularla ilgili detaylı bir tekrar sunmanın yanı sıra, daha ileri konuları ve kavramları keşfetmenize olanak tanır. 

Yalnızca altı öğrenciden oluşan küçük bir sınıf boyutuyla, sorularınızı sorabilecek, geri bildirim alabilecek ve arkadaşlarınız ve öğretmeninizle anlamlı tartışmalara katılabileceğiniz yeterli fırsata sahip olacağınızdan emin olabilirsiniz. MID-IB Ekonomi kursunun akademik hedeflerinize ulaşmanıza nasıl yardımcı olabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bize ulaşın.

MID-IB EKONOMİ KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB Ekonomi IA özel ders EE özel ders

IB EKONOMİ IA & EE DERSLERİ

Uzman öğretmenlerimiz, mikroekonomi, makroekonomi ve uluslararası ticaret de dahil olmak üzere IB Economi müfredatındaki tüm alanlarda öğrencilere hedef odaklı rehberlik ve destek sağlar. Neredeyse kusursuz bir IB Ekonomi IA hazırlamada veya IB Ekonomi EE oluşturmada desteğe ihtiyacınız varsa, IB öğretmenlerinden oluşan kadromuz, başarılı olmanıza yardımcı olacak deneyimi ve uzmanlığı vardır. En baştan ileri seviyeye kadar tüm düzeylerde IA desteği arayan öğrencilerle çalışıyoruz, özgüveninizi artırıyor, becerilerinizi geliştiriyor ve IB IA ve EE’de başarılı olmanız için gereken sonuçları elde etmenize yardımcı oluyoruz.

KONU SEÇİMİNDEN TESLİME KADAR IB EKONOMİ IA VE EE DESTEĞİ

IB Ekonomi IA yazarken, net ve düzenli bir yapıya sahip olmak önemlidir. Buna göre, araştırma sorusunu veya ele alınan sorunu açıklayan bir giriş ile başlamalıdır. Ardından, araştırma sorusuna yanıt vermede yardımcı olan ekonomi teorileri, kavramları ve modelleri gözden geçirmelidir. Öğrenci daha sonra araştırma tasarımını ve yöntemini sunarak, nasıl veri toplandığını ve analiz edildiğini açıklamalıdır. Bunun ardından, sonuçlar ve analiz sunulmalıdır. Son olarak, öğrenci bulgularına dayanarak bir sonuç çıkarmalı ve çalışmanın sınırlamalarını veya sonuçlarını tartışmalıdır. IA iyi yazılmalı ve açık bir şekilde düzenlenmelidir, okunabilirliği artırmak için başlıklar ve alt başlıklar içermelidir. Ayrıca araştırma sürecinde danışılan tüm kaynakların bir bibliyografisi de dahil edilmelidir. Bunun gibi konularda en iyi IB Ekonomi IA özel ders arıyorsanız, size çok daha iyi bir şekilde destek olabiliriz.

IB EKONOMİ DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB EKONOMİ HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

TestPrep, IB programına hazırlanmak isteyen her öğrencinin açıkça tercihi. Başarılı geçmişimiz ve deneyimli öğretmenlerimizle, bu yoğun akademik programa en iyi hazırlığı alacağınızı güvenle söyleyebilirsiniz. Çığır açan öğretme yöntemlerimiz ve kapsamlı materyallerimiz, IB Ekonomi dersleriyle kendinizi güvenli ve kolay bir şekilde başa çıkabilecek şekilde donatılacağınızdan emin olmanızı sağlar. Eğitiminizle ilgili konularda daha azına razı olmayın. TestPrep ile üstün sonuçlar elde etmiş birçok mutlu öğrenciye katılın ve akademik başarınıza ilk adımınızı atın!

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB Ekonomi dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB EKONOMİ DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

2 yanıt

  1. Öğretmenimi ve TestPrep’in IB derslerini öğrencilere şiddetle tavsiye ediyorum. Öğretmenimin hem sınav hem de IA yardımlarıyla, IB Ekonomi notum 7 geldi. Öğretmenim karmaşık görünen ekonomi teorilerini anlamamı sağladı ve sorularıma son derece açıklayıcı şekilde cevap verdi. Ayrıca ekonomi konusunda neredeyse sınırsız kaynak paylaşımı yaptı ve soru tiplerine yaklaşım tarzımı değiştirdi. Bu sayede, kalıp olarak azberlemek yerine, yorum yapabilmemi sağladı. değerli kaynaklar paylaştı. IB Ekonomi uzmanlığı onun tarafından analiz etmek ve ekonomik verileri kolayca değerlendirmeme yardımcı oldu. TestPrep’i IB dersleri konusunda takdir ediyorum her IB Ekonomi öğrencisine tavsiye ediyorum.

  2. TestPrep’i IB özel ders ve revision dersleriyle ilgilenenlere tavsiye ederim. Öğretmenimiz mükemmeldi ve özel dersler bizim ihtiyaçlarımıza göre esnek şekilde planlandı. Revision dersleri sınava hazırlanırken çok ama çok yardımcı oldu. Dünyanın her yerinden IB öğrencileri için çok uygun olan iyi yönetilen bir özel ders programı. Teşekkürler!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir