IB ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCIETIES ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIMIZLA ÇEVRE KONULARINDA DUYARLILIĞI ARTIRIN

Eğer IB programına kayıtlı bir öğrenciyseniz ve Environmental Systems and Societies dersini alıyorsanız, birçok zorlu çalışmayla ve değerlendirmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Neyse ki, bu konuda başarılı olmanıza yardımcı olacak IB Environmental Systems and Societies özel dersler ve hazırlık kursları gibi seçeneklerimiz mevcut.

IB® ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCIETIES DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

7 ÜZERİNDEN 5.93 ORTALAMA

IB ESS dersi kolay gibi görünse de diğer derslere göre daha sıkı bir rekabete sahiptir. Dersi sadece okuyarak ya da ezberleyerek yüksek not alma imkanınız oldukça düşüktür. Tecrübeli IB ESS öğretmenlerimiz puan kaybınızı en aza indirmek için tüm birikime sahip.

6-KİŞİLİK IB ESS SINIFLARI

IB ESS Revision, MID-IB ya da Pre-IB derslerinin hepsi en uygun öğrenci/sınıf oranıyla veriliyor. 6 öğrencilik online sınıflarda IB ESS grup dersleri alın ve notlarınızı yükseltin.

10 IB ESS DENEME SINAVI

IB ESS past paper ve IB ESS Questionbank sayesinde sınav öncesinde görmediğiniz konu, çözmediğiniz soru kalmasın. Hem okul notlarınıza destek hem de IB sınavlarına destek olacak IB ESS çalışma materyallerimizle en iyi IB Environmental Systems and Societies dersi alın.

IB ESS DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

IB ESS dersleri hakkında bu SSS size yardımcı olur umarız. Aksi bir durumda bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, zorluk seviyesi, bireysel güçlü ve zayıf yönleriniz, çalışma alışkanlıklarınız ve size sunulan özel kaynaklar ve destekler gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. IB ESS’nin bazı yönleri bazı öğrenciler için zor olabilirken, diğerleri bu konularda başarılı olabilir. Eleştirel düşünme, araştırma ve etkili iletişim gibi ana alanlarda sağlam bir temel oluşturmak, IB ESS dahil tüm akademik arayışlarda başarınıza yardımcı olabilir. Azimli, çalışkan ve birbirine destek olan bir arkadaş ve mentor ağı ile IB ESS’nin zorluklarını atlatabilir ve etrafınızda olan dünyayı anlama konusunda daha derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz.

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Agriculture, General
Anthropology
Architectural Engineering
Architecture
Area Studies
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
City, Community, and Regional Planning
Civil Engineering
Ecology
Electrical Engineering
Emergency Management/Homeland Security
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Fishing and Fisheries
Forestry
Geography
Geology
Landscape Architecture
Marine Biology
Marine Sciences
Materials Engineering
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Nuclear Engineering
Public Administration
Public Health
Sustainable Agriculture
Urban Studies
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB ESS sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB ESS ÖZEL DERSLE KARBON AYAK İZİNİZİ AZALTIN

IB ESS özel ders desteğimizle dersteki en zorlu sorunları bile çözmek için özgüvenle hareket edebilirsiniz. IB ESS dersinin belirli konularını anlamakta zorlanıyor ya da sadece biraz ek yardıma ihtiyacınız varsa, öğretmenlerimiz size ders vermek için en yeni kaynakları kullanıyorlar. IB ESS özel derslerimizde, yoğun programınıza uygun olarak tasarlanmış esnek programlama seçenekleri sunuyoruz, böylece konularda geri kalmanızın önüne geçiyoruz. Unutmayın, IB ESS özel ders hizmetlerimizle 7 almak için çalışmaya başlayabilir ve ayrıca IA ve EE desteği de alabilirsiniz.

IB Matematik özel ders AI ve AA HL ve SL

IB ESS ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB ESS dersi öğrencilere çevresel konular ve sürdürülebilirlik hakkında kapsamlı bir içerik sunar. Ekosistemler, biyolojik çeşitlilik, iklim değişikliği, küresel kaynak kullanımı ve insan sağlığı ve refahı gibi geniş bir konu yelpazesini kapsar. Kurs boyunca öğrenciler, çevre, insan toplumları ve ekonomi arasındaki karmaşık ilişkileri eleştirel düşünmeye teşvik edilir. Bu ilişkilerin hem şimdiki hem de gelecek nesilleri nasıl etkilediğini anlamaya çalışılır.

Kurs, 21. yüzyılda başarı için gerekli olan bilimsel sorgulama becerileri, iletişim becerileri ve problem çözme becerileri gibi bir dizi beceriyle öğrencileri donatmayı amaçlar. Ayrıca, empati, çeşitlilik saygısı ve küresel topluluğun bağlantılılığına dair farkındalık gibi ana değerlerin gelişimine de vurgu yapar. Genel olarak, IB ESS kursu, öğrencilere aktif, sorumlu ve bilgili küresel vatandaşlar olmaları için teşvik eden ilgi çekici ve zorlayıcı bir programdır.

IB ESS REVISION GRUP DERSLERİYLE %40 İNDİRİMLİ ÖĞRENİRKEN SÜRDÜRÜLEBİLİR GELECEĞİ ŞEKİLLENDİRİN

IB Environmental Systems and Societies (ESS) öğrencileri için tasarlanmış olan revizyon kursumuz, öğrencilere sürdürülebilirlik konusundaki bilgilerini artırmak ve IB sınavına hazırlık sürecinde başarılarını güçlendirmek amacıyla özel olarak oluşturulmuştur. Sınıf içi ve sınıf dışı etkileşimli derslerimiz, öğrencilere çevre bilimi, ekoloji, enerji, su yönetimi ve diğer önemli konularda derinlemesine anlayış kazandırmak için interaktif öğrenme yöntemlerini içermektedir. Deneyimli eğitmenlerimiz, öğrencilere IB ESS müfredatı üzerindeki kritik konuları vurgulayacak ve sınav stratejilerini geliştirecek pratik beceriler sunacaktır.

Bu kurs, öğrencilerimizin çevresel bilinci güçlendirmelerine ve sürdürülebilir gelecek için aktif bir rol oynamalarına yardımcı olacak temel bilgileri sunmayı hedeflemektedir. Geleceğin liderleri olacak bu genç bireyleri desteklemek ve onların başarılı bir şekilde sınavlarına girmelerini sağlamak adına IB ESS Revizyon Kursu, çevre sorunlarına duyarlı ve bilgili bireylerin yetişmesine katkıda bulunmak amacıyla tasarlanmıştır.

IB ESS REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Hedef puana ulaşma yüzdesi
85%
Öğrenci memnuniyeti
92%

IB ESS REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

UYGUN FİYATLI PRE-IB ESS KURSUYLA IB'YE İLK ADIMI ATMAK ARTIK DAHA ERİŞİLEBİLİR

PRE-IB Environmental Systems and Societies (ESS) Hazırlık Kursu, öğrencilere IB Environmental Systems and Societies programına hazırlık yapabilmeleri için çevresel sistemler ve toplum üzerine bilgi ve bilinç kazandırmayı amaçlayan özel bir kurs sunmaktadır. Bu kurs, öğrencilere çevresel sistemler, ekoloji, enerji, su yönetimi ve sürdürülebilirlik gibi konularda teorik bilgi sağlamak üzere özenle tasarlanmıştır. Interaktif dersler ve öğrenci merkezli uygulamalar, öğrencilere çevresel sistemlerin karmaşıklığını anlama ve toplumda sürdürülebilirlik konularına duyarlı bir bakış açısı kazanma fırsatı sunar. 

PRE-IB Environmental Systems and Societies Hazırlık Kursu, öğrencilere IB ESS dersine daha güçlü bir başlangıç yapmaları için sadece akademik bilgi değil, aynı zamanda çevresel konulara duyarlılık ve toplumsal etkileşimler hakkında bilinç kazanma imkanı tanır. Bu sayede öğrenciler, çevre ve toplum bilimi alanındaki gelecekteki akademik başarıları için sağlam bir temel oluşturabilirler.

PRE-IB ESS KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

TestPrep’in IB ESS özel derslerini şiddetle tavsiye ederim. Süper profesyoneller ve çok duyarlılar. Harika bir öğretmen ağına sahipler ve öğretmenleri farklı çalışma alanları, seviyeleri ve kavramları içindeki belirli zorluklarla eşleştirmeye büyük ilgi ve özen gösteriyorlar. Raporlama, gözetim ve ebeveynlere geri bildirim de mükemmel. Oğlumun yükselen notları da bunun bir numaralı göstergesi. Sizi okulumuzdaki tüm velilere tavsiye ediyorum.

Sibel Delizia

IB Öğrenci Velisi

MID-IB ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCİETIES (ESS) KURSU IB PROGRAMININ ORTA AŞAMASINDA EKSİKLERİNİZİ KAPATIP SON SENEYE HAZIRLAR

MID-IB Environmental Systems and Societies (ESS) Kursu, IB programının orta aşamasında bulunan öğrencilere özel olarak tasarlanmış bir eğitim sunmaktadır. Bu kurs, öğrencilere çevre bilinci ve toplum bilimi konularında daha derin bir hakimiyet kazanma fırsatı tanırken, IB programındaki gereksinimlere uygun bir şekilde bu alanda uzmanlaşmalarına katkıda bulunur. 

Interaktif dersler ve öğrenci odaklı öğrenme yöntemleri, katılımcılara çevre konularındaki temel prensipleri anlama ve çeşitli bilgi alanlarına hakim olma yeteneği kazandırır. MID-IB Environmental Systems and Societies Kursu, öğrencilere IB programını başarıyla tamamlamalarına yönelik akademik destek sağlamakla birlikte, çevre ve toplum bilimi alanındaki derin bilgi düzeylerini artırarak gelecekteki akademik ve profesyonel hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olur.

MID-IB ESS KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB ESS IA özel ders EE özel ders

IB ESS IA & EE DERSLERİ

IB Environmental Systems and Societies (ESS) alanında öne çıkan heyecan verici ve zengin fırsatlar hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz Dahası, Internal Assessment ve Extended Essay hazırlarken, bu projelerin önemine ve akademik yolculuğunuza katkısına değinmek istedik.

Bu süreçte, araştırma, analiz ve yazma becerilerinizi daha da geliştirme şansı bulacaksınız. Bu yetenekler akademik ve profesyonel hedeflerinizde ilerlerken kritik rol oynayacak. Dahası, çevre ve toplumla ilgili karmaşık konularla ilgilenerek, hepimizi etkileyen önemli bir bütünsel konuşmaya katkıda bulunacaksınız.

TESLİME KADAR HER AŞAMADA IB ESS IA ve EE DERSLERİ

ESS dünyasında ilginç fikirler keşfettiğiniz ve tatmin edici deneyimler yaşadığınız sürece size destek olacağım. IA ve EE deneyimlerinizi hem tatmin edici hem de anlamlı kılmak için birlikte çalışalım.

IB ESS DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB ESS HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

Eğer IB ESS hazırlığı için güvenilir ve güvenilir bir kaynak arıyorsanız, TestPrep mükemmel bir çözümdür. TestPrep ile tüm eğitim ihtiyaçlarınıza uygun kapsamlı kaynaklara erişebilir ve IB ESS sınavlarında başarınızı garanti altına alabilirsiniz. Etkileşimli çalışma materyalleri, sınav soruları veya çıkmış IB ESS soruları arıyorsanız, TestPrep tam size göre. Endüstri uzmanlarından oluşan bir ekip ile TestPrep, daha iyi öğrenme sonuçları sağlayan yüksek kaliteli, güvenilir ve etkili kaynaklar sunmaktan gurur duyar. Ek olarak, TestPrep öğrencilere kişiselleştirilmiş destek sağlayarak anlayışlarını artırmalarına ve notlarını iyileştirmelerine yardımcı olur. Başarıyla kanıtlanmış bir geçmişi olan TestPrep, dünya genelinde öğrencilere çalışmalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları araçları ve kaynakları sağlayarak, IB ESS sınavları için önde gelen kaynaklardan biri olarak kendini kabul ettirmiştir.

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB ESS dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB ESS DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

2 Responses

  1. TestPrep’ten IB Environmental Systems dersi almış ve sınav notu 93 gelmiş bir öğrenci olarak, bu sonuca gerçekten çok sevindim. TestPrep’in sunduğu kaynaklar ve öğretmenlerin rehberliği, sınavda başarılı olmamda büyük rol oynadı. Bu not, uzun saatler boyunca süren çalışmanın ve öğrenmenin bir ödülü gibi. Çok ama çok teşekkürler.

  2. TestPrep’in IB ESS özel derslerini şiddetle tavsiye ederim. Süper profesyoneller ve çok duyarlılar. Harika bir öğretmen ağına sahipler ve öğretmenleri farklı çalışma alanları, seviyeleri ve kavramları içindeki belirli zorluklarla eşleştirmeye büyük ilgi ve özen gösteriyorlar. Raporlama, gözetim ve ebeveynlere geri bildirim de mükemmel. Oğlumun yükselen notları da bunun bir numaralı göstergesi. Sizi okulumuzdaki tüm velilere tavsiye ediyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir