IB® ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCIETIES DERSLERİ

IB ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCIETIES ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIMIZLA ÇEVRE KONULARINDA DUYARLILIĞI ARTIRIN

Eğer IB programına kayıtlı bir öğrenciyseniz ve Environmental Systems and Societies dersini alıyorsanız, birçok zorlu çalışmayla ve değerlendirmelerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Neyse ki, bu konuda başarılı olmanıza yardımcı olacak IB Environmental Systems and Societies özel dersler ve hazırlık kursları gibi seçeneklerimiz mevcut.

7 Üzerinden 5.93 Ortalama

IB ESS dersi kolay gibi görünse de diğer derslere göre daha sıkı bir rekabete sahiptir. Dersi sadece okuyarak ya da ezberleyerek yüksek not alma imkanınız oldukça düşüktür. Tecrübeli IB ESS öğretmenlerimiz puan kaybınızı en aza indirmek için tüm birikime sahip.

10 IB ESS Deneme Sınavı

IB ESS past paper ve IB ESS Questionbank sayesinde sınav öncesinde görmediğiniz konu, çözmediğiniz soru kalmasın. Hem okul notlarınıza destek hem de IB sınavlarına destek olacak IB ESS çalışma materyallerimizle en iyi IB Environmental Systems and Societies dersi alın.

IB ESS derslerimiz hakkında sık sorulan sorular ve cevapları

IB ESS dersleri hakkında bu SSS size yardımcı olur umarız. Aksi bir durumda bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Öncelikle belirtmek isteriz ki, zorluk seviyesi, bireysel güçlü ve zayıf yönleriniz, çalışma alışkanlıklarınız ve size sunulan özel kaynaklar ve destekler gibi faktörlere bağlı olarak değişebilir. IB ESS’nin bazı yönleri bazı öğrenciler için zor olabilirken, diğerleri bu konularda başarılı olabilir. Eleştirel düşünme, araştırma ve etkili iletişim gibi ana alanlarda sağlam bir temel oluşturmak, IB ESS dahil tüm akademik arayışlarda başarınıza yardımcı olabilir. Azimli, çalışkan ve birbirine destek olan bir arkadaş ve mentor ağı ile IB ESS’nin zorluklarını atlatabilir ve etrafınızda olan dünyayı anlama konusunda daha derin bir anlayışa sahip olabilirsiniz.

Aerospace Engineering
Agricultural Engineering
Agriculture, General
Anthropology
Architectural Engineering
Architecture
Area Studies
Atmospheric Sciences and Meteorology
Botany
Chemical Engineering
Chemistry
City, Community, and Regional Planning
Civil Engineering
Ecology
Electrical Engineering
Emergency Management/Homeland Security
Environmental Engineering
Environmental Science
Environmental Studies
Fishing and Fisheries
Forestry
Geography
Geology
Landscape Architecture
Marine Biology
Marine Sciences
Materials Engineering
Natural Resources and Conservation
Natural Resources Management and Policy
Nuclear Engineering
Public Administration
Public Health
Sustainable Agriculture
Urban Studies
Wildlife, Fish, and Wildlands Science and Management
Zoology

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB ESS sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB ESS Özel Dersle Karbon Ayak İzinizi Azaltın

IB ESS özel ders desteğimizle dersteki en zorlu sorunları bile çözmek için özgüvenle hareket edebilirsiniz. IB ESS dersinin belirli konularını anlamakta zorlanıyor ya da sadece biraz ek yardıma ihtiyacınız varsa, öğretmenlerimiz size ders vermek için en yeni kaynakları kullanıyorlar. IB ESS özel derslerimizde, yoğun programınıza uygun olarak tasarlanmış esnek programlama seçenekleri sunuyoruz, böylece konularda geri kalmanızın önüne geçiyoruz. Unutmayın, IB ESS özel ders hizmetlerimizle 7 almak için çalışmaya başlayabilir ve ayrıca IA ve EE desteği de alabilirsiniz.

IB ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCIETIES ÖZEL DERS
IB ENVIRONMENTAL SYSTEMS AND SOCIETIES HAZIRLIK KURSLARI

IB ESS Özel Ders Programlarının İçeriği

IB ESS dersi öğrencilere çevresel konular ve sürdürülebilirlik hakkında kapsamlı bir içerik sunar. Ekosistemler, biyolojik çeşitlilik, iklim değişikliği, küresel kaynak kullanımı ve insan sağlığı ve refahı gibi geniş bir konu yelpazesini kapsar. Kurs boyunca öğrenciler, çevre, insan toplumları ve ekonomi arasındaki karmaşık ilişkileri eleştirel düşünmeye teşvik edilir. Bu ilişkilerin hem şimdiki hem de gelecek nesilleri nasıl etkilediğini anlamaya çalışılır.

Kurs, 21. yüzyılda başarı için gerekli olan bilimsel sorgulama becerileri, iletişim becerileri ve problem çözme becerileri gibi bir dizi beceriyle öğrencileri donatmayı amaçlar. Ayrıca, empati, çeşitlilik saygısı ve küresel topluluğun bağlantılılığına dair farkındalık gibi ana değerlerin gelişimine de vurgu yapar. Genel olarak, IB ESS kursu, öğrencilere aktif, sorumlu ve bilgili küresel vatandaşlar olmaları için teşvik eden ilgi çekici ve zorlayıcı bir programdır.

IB İstanbul yorum

TestPrep’in IB ESS özel derslerini şiddetle tavsiye ederim. Süper profesyoneller ve çok duyarlılar. Harika bir öğretmen ağına sahipler ve öğretmenleri farklı çalışma alanları, seviyeleri ve kavramları içindeki belirli zorluklarla eşleştirmeye büyük ilgi ve özen gösteriyorlar. Raporlama, gözetim ve ebeveynlere geri bildirim de mükemmel. Oğlumun yükselen notları da bunun bir numaralı göstergesi. Sizi okulumuzdaki tüm velilere tavsiye ediyorum.

5/5

Sibel Delizia

- IB Velisi

IB ESS IA özel ders EE özel ders

IB ESS IA & EE DERSLERİ

IB Environmental Systems and Societies (ESS) alanında öne çıkan heyecan verici ve zengin fırsatlar hakkında sizi bilgilendirmek istiyoruz Dahası, Internal Assessment ve Extended Essay hazırlarken, bu projelerin önemine ve akademik yolculuğunuza katkısına değinmek istedik.

Bu süreçte, araştırma, analiz ve yazma becerilerinizi daha da geliştirme şansı bulacaksınız. Bu yetenekler akademik ve profesyonel hedeflerinizde ilerlerken kritik rol oynayacak. Dahası, çevre ve toplumla ilgili karmaşık konularla ilgilenerek, hepimizi etkileyen önemli bir bütünsel konuşmaya katkıda bulunacaksınız.

TESLİME KADAR HER AŞAMADA IB ESS IA VE EE DERSLERİ

ESS dünyasında ilginç fikirler keşfettiğiniz ve tatmin edici deneyimler yaşadığınız sürece size destek olacağım. IA ve EE deneyimlerinizi hem tatmin edici hem de anlamlı kılmak için birlikte çalışalım.

IB ESS DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

1

Taksitli ya da tek çekim olarak ödemeyi tamamlayın

Kredi kartıyla 100% güvenli ödeme

2

Ödeme sonrası sayfadaki formu dolurun

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz

3

Kisişel sayfanız oluşturulduğunda bir arkadaşımız size en kısa sürede ulaşacak

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

Size özel oluşturulacak olan sayfadan tüm derslere erişin

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB ESS Hazırlığında Neden TestPrep?

Eğer IB ESS hazırlığı için güvenilir ve güvenilir bir kaynak arıyorsanız, TestPrep mükemmel bir çözümdür. TestPrep ile tüm eğitim ihtiyaçlarınıza uygun kapsamlı kaynaklara erişebilir ve IB ESS sınavlarında başarınızı garanti altına alabilirsiniz. Etkileşimli çalışma materyalleri, sınav soruları veya çıkmış IB ESS soruları arıyorsanız, TestPrep tam size göre. Endüstri uzmanlarından oluşan bir ekip ile TestPrep, daha iyi öğrenme sonuçları sağlayan yüksek kaliteli, güvenilir ve etkili kaynaklar sunmaktan gurur duyar. Ek olarak, TestPrep öğrencilere kişiselleştirilmiş destek sağlayarak anlayışlarını artırmalarına ve notlarını iyileştirmelerine yardımcı olur. Başarıyla kanıtlanmış bir geçmişi olan TestPrep, dünya genelinde öğrencilere çalışmalarında başarılı olmaları için ihtiyaç duydukları araçları ve kaynakları sağlayarak, IB ESS sınavları için önde gelen kaynaklardan biri olarak kendini kabul ettirmiştir.

TestPrep'in Diğer IB Ders Seçenekleri

Sadece IB ESS dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB ESS Dersleri Öğrenci Yorumları

Bir Yanıt

  1. TestPrep’in IB ESS özel derslerini şiddetle tavsiye ederim. Süper profesyoneller ve çok duyarlılar. Harika bir öğretmen ağına sahipler ve öğretmenleri farklı çalışma alanları, seviyeleri ve kavramları içindeki belirli zorluklarla eşleştirmeye büyük ilgi ve özen gösteriyorlar. Raporlama, gözetim ve ebeveynlere geri bildirim de mükemmel. Oğlumun yükselen notları da bunun bir numaralı göstergesi. Sizi okulumuzdaki tüm velilere tavsiye ediyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir