ESSAY YAZMA VEYA SINAV HAZIRLIĞI İÇİN, IB ENGLISH B ÖZEL DERS VE HAZIRLIK KURSLARIMIZDA EN İYİ IB ÖĞRETMENLERİYLE ÇALIŞIRSINIZ

IB İngilizce B’ye hazırlanmak için kapsamlı ve etkili bir yol arıyorsanız, doğru yerdesiniz! IB English B özel ders ve hazırlık kursları sunuyoruz ve bu zorlu derste başarılı olmanıza yardımcı olmak için en iyi IB öğretmenleriyle çalışıyoruz. 

IB® ENGLISH B DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

7 ÜZERİNDEN 5.98 ORTALAMA

IB English B dersinden 7 almanıza yardım edelim ve sizin de adınızı başarı hanesine yazalım. En iyi IB Examiner öğretmenlerimizle, IA ve EE desteği de alacaksınız. 

6-KİŞİLİK IB ENGLISH B SINIFLARI

En iyi IB English B öğretmenlerimizce yönetilen IB English B gruplarımız. Ekonomik ve interaktif öğrenme ortamında size en uygun ders seçeneğini seçip, arkadaşlarınızla birlikte öğrenin.

10 IB ENGLISH B DENEME SINAVI

IB English B past paper çözerek ve öğretmenn gözünden eksiklerinizi öğrenerek IB English B sınavlarına hazırlanın. Görmediğiniz soru tipi kalmasın ve 7 yolculuğuna başlayalım!

IB ENGLISH B DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

Cevabını aradığınızı düşündüğümüz bir kaç soru ve cevabı bulabilirsiniz. IB English B dersleri hakkında daha fazla sorunuz varsa bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

IB İngilizce B dersinin zorluğu hakkındaki sorunuzda bilgi vermek istiyorum. Herhangi bir dersin zorluğunun öznel olduğu ve kişiden kişiye değişebileceği unutulmamalıdır. Ancak, eleştirel düşünme becerilerinin geliştirilmesi ve edebi eserleri analiz etme yeteneğinin temel alındığı yoğun çalışma gereklilikleri nedeniyle, IB İngilizce B dersinin zorlu olarak kabul edilebileceği iddia edilebilir.

Ayrıca, ders yoğun okuma, yazma ve araştırma gerektirdiğinden, bazı öğrenciler için zihinsel olarak yorucu olabilir. Ancak, zaman yönetimi becerileri ve özveri ile öğrenciler dersi başarıyla tamamlayabilir ve kapsamlı bir eğitim alarak yüksek öğrenim ve ötesi için hazırlık yapabilirler.

Acting
Advertising
American Studies
Area Studies
Broadcast Journalism
Business Administration and Management
Business, General
Classics
Communication and Rhetoric
Communication Sciences and Disorders
Community Organization and Advocacy
Comparative Literature
Creative Writing
Early Childhood Education
Education
Elementary School Teaching
English
Environmental Studies
Film Studies
High School Teaching
History
Hospitality Administration and Management
Journalism
Library and Information Science
Linguistics
Mass Communications
Middle School Teaching
Ministry
Nursing (RN)
Office Management
Paralegal Studies
Philosophy
Political Science and Government
Prelaw Studies
Professional, Technical, Business, and Scientific Writing
Psychology
Public Administration
Public Relations
Religious Studies
Social Work
Sociology
Special Education
Sports Communication
Theater Arts
Tourism and Travel Management
Urban Studies

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB English B sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB ENGLISH B ÖZEL DERS ÇOK ÇEŞİTLİ SORU VE ALIŞTIRMALARIN EŞLİK ETTİĞİ GÜNCEL ÖZGÜN METİNLER İÇEREN, BELİRLENMİŞ TEMAYA GÖRE YAPILANDIRILMIŞTIR.

IB English B özel derslerimizde, okuma ve yazma anlama, eleştirel analiz becerileri ve makale yazma teknikleri de dahil olmak üzere müfredatın tüm alanlarında kişiye özel ders alacaksınız. Öğretmenlerimiz, güçlü ve zayıf yönlerinizi belirlemek, başarılabilir hedefler belirlemek ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olmak için özelleştirilmiş bir çalışma planı geliştirmek için sizinle yakın bir şekilde çalışırlar.

Akademik destekten öte, öğretmenlerimiz size zaman yönetimi, çalışma becerileri ve sınav stratejileri konusunda da değerli bilgi ve rehberlik sağlar, böylece IB İngilizce B’de değil tüm akademik kariyerinizde özgüveninizi artırır ve başarılı olmanızı sağlar. Neden bekleyelim? Bugün bizi arayın ve özel IB English B özel ders saatlerinizi planlamak için ilk adımı atın!

IB English B özel ders

IB ENGLISH B ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB English B dersi, öğrencilerin dil becerilerini ve edebi analiz yeteneklerini geliştirmeyi amaçlayan kapsamlı bir programdır. Ders müfredatı, edebiyatın çevirileriyle birlikte dünya meseleleri, kültürel çeşitlilik ve medya çalışmaları gibi ilgi çekici içerikler sunar. Bu derste öğrenciler, farklı edebi türleri keşfeder, edebi teknikleri ve tarzları analiz eder ve eleştirel düşünme ve okuma becerileri geliştirirler. Öğrenciler, yazılı ve sözlü formatlarda açık ve tutarlı ifade etme becerileri ile iletişim becerilerini artırırlar. Bu ders aynı zamanda öğrencilerin okuma, yazma, dinleme ve konuşma becerilerini geliştirerek dil becerilerini oluşturmaya odaklanır. Sonuç olarak, IB English B dersi, etkili iletişimciler, sorumlu küresel vatandaşlar ve ömür boyu öğrenenler olmaları için öğrencileri hazırlamayı hedefler. Bu ders sayesinde öğrenciler, İngilizce dil ve edebiyatta güçlü bir temel oluşturabilir ve ileri çalışma ve birçok iş fırsatına hazır hale gelebilirler.

IB ENGLISH B REVISION GRUP DERSLERİYLE HEM EKSİKLERİNİZİ KAPATIN HEM DE %40 UYGUN FİYATLI IB DERSİ ALIN

En üstün IB İngilizce B tekrar kursuna hoş geldiniz! En iyi öğretmenlerle sunulan altı öğrencili sınıflarınız, iki yıllık IB İngilizce B müfredatını kapsamlı bir şekilde ele alacaktır. IB English B revision kursumuz 45 saatlik dersleri içermektedir ve Mayıs/Kasım IB sınavlarında başarınıza katkı sağlayacaktır.

Derslerimiz, sınavlar öncesinde tamamen hazır olduğunuzdan emin olmak ve kendinize güvenle başarılı olabilmeniz için özenle tasarlanmıştır. Kurs boyunca, dil yeteneğinin tüm yönleriyle, dilbilgisi, kelime bilgisi, okuma anlama ve yazma becerileri dahil olmak üzere tüm yönlerini ele alıyoruz. Programımız hem ilgi çekici hem de bilgilendiricidir ve sınıfta ve evde becerilerinizi pratik yapabilmeniz için size bol fırsatlar sunar. Bizim yardımımızla, maksimum sonuçlar elde etmek için iyi bir yolda olacaksınız!

IB ENGLISH B REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Hedef puana ulaşma yüzdesi
92%
Öğrenci memnuniyeti
97%

IB ENGLISH B REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

PRE-IB ENGLISH B KURSLARINA KATILARAK KOLAY ŞEKİLDE IB'YE BAŞLAYIN

Merhaba! Sizi mutlu edecek heyecan verici bir haberi paylaşmak için harika hissediyoruz – şu anda sadece 6 öğrenciden oluşan özel bir çevrimiçi sınıf ortamında prestijli bir PRE-IB İngilizce B dersi sunuyoruz ve sizi tatmin edeceğine eminiz! Bu ders, IB Diploma Programı’na (IBDP) ilk yılına başlayan öğrencilerin benzersiz ihtiyaçlarını karşılamak için titizlikle hazırlanmıştır. Öğrencilerimize sadece en iyisini sunmak için, İngilizce B müfredatında geniş deneyime sahip yüksek nitelikli eğitmenlerin hizmetlerini kullanıyoruz. IB programının gereksinimleri için uygun donanımla interaktif bir dersle entelektüel olarak uyarılacağınızı ve zorlanacağınızı bekleyebilirsiniz.

Küçük sınıf boyutumuz size en iyi desteği sağlayacak ve geribildirimle donatarak öğrenme potansiyelinizi maksimize etmenizi sağlayacak. IBDP’deki akademik mükemmelliğe giden ilk adımı bugün kayıt olarak atın!

PRE-IB ENGLISH B KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

TestPrep’in MID-IB İngilizce dersleri, ilk senenin tekrarı ve 12. sınıfın başlangıcı için çok faydalı oldu. Stresli geçeceğini düşündüğüm son senem öncesinde böyle rahat bir ders almak ve hızlı şekilde ileryebildiğimi görmek beni gerçekten çok rahatlattı. Önce hocama sonra Murat Bey’e teşekkür ederim. Okullar açıldığında görüşmek üzere 🙂

Pelin Tunalı

IB Öğrencisi

MID-IB ENGLISH B KURSLARIYLA IB'NİN İLK YILINDAKİ EKSİKLERİNİZİ KAPATIP İKİNCİ YILA YENİ BİR BAŞLANGIÇ YAPIN

IB English B dersine ilgi duyuyor ve bilginizi genişletmek istiyor musunuz? O zaman aradığınız fırsat burada! MID-IB İngilizce B kursuna katılın. Bu kurs, IB Programı’nın birinci yılını tamamlayan öğrenciler için özel olarak tasarlanmıştır. Bu kurs sayesinde, uzman IB İngilizce B öğretmenlerimizin rehberliği ile birinci yıl müfredatınızı tekrar edecek ve güçlendireceksiniz. Ayrıca kurs, sadece 6 öğrencinin bulunduğu samimi bir online sınıfta gerçekleştirilecek, böylece rahat ve odaklanmış bir öğrenme ortamı oluşturulacaktır. Bu fırsatı kaçırmayın ve hemen MID-IB İngilizce B kursuna kayıt olun!

MID-IB ENGLISH B KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB English B IA özel ders EE özel ders

IB ENGLISH B IA & EE DERSLERİ

Mevcut olarak en iyi IB English B IA ve EE özel dersi mi arıyorsunuz ve beklentilerinizi karşılayacağından emin olmak mı istiyorsunuz? O zaman dünya çapında deneyimli nitelikli IB English B öğretmenlerimizden oluşan ekipimizle çalışmaya başlayın. Öğrencilerin eğitim hedeflerine ulaşmalarında ve IB English B’deki en yüksek potansiyellerini elde etmelerinde başarılı bir şöhrete sahibiz. Uzman eğitmenlerimiz muhteşem bir bilgi ve uzmanlık birikimine sahiptirler ve IB English B IA ve EE içeriği konusunda her öğrenciye özelleştirilmiş destek sağlamak için eğitimli ve hazırlanmıştır. 

BAŞINDAN SONUNA KADAR IB ENGLISH B IA ve EE DESTEĞİ

Mükemmel yaklaşımımız, IB English B müfredatının temellerine dayanmaktadır ve eğitmenlerimiz, değerlendirme kriterlerine sahip olduklarından, akademik gelişim için etkili ve yenilikçi stratejiler sunabiliyorlar. O halde neden bekliyorsunuz? IB English B IA ve EE programımıza şimdi kaydolun ve akademik ve kişisel hayatınızda gerçek bir dönüşüme tanık olun!

IB ENGLISH B DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB ENGLISH B HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

Eğer IB English B hazırlığı için güvenilir ve güvenilir bir kaynak arıyorsanız, TestPrep’den daha iyi bir seçenek yoktur! IB öğrencileriyle yıllarca çalışma deneyimine sahip uzmanlar tarafından kurulan TestPrep, IB English B sınavının benzersiz gereksinimlerini karşılamak için özel olarak hazırlanmış üstün kaliteli kaynaklar sunar. Yüzlerce pratik soru, detaylı açıklamalar ve faydalı stratejiler ile TestPrep, hedeflerinize ulaşmanıza ve sınavda başarılı olmanıza yardımcı olacaktır.

Dilbilgisi kurallarıyla mücadele ederken, konuşma ve dinleme becerilerinizde yardıma ihtiyacınız varsa veya sadece deneme yazılarınızı iyileştirmek istiyorsanız, TestPrep sizin için idealdir. Öyleyse neden bekliyorsunuz? TestPrep’e bugün kaydolun ve başarı yolculuğunuza başlayın!

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB English B dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB ENGLISH B DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

5 yanıt

  1. IB English B derslerine başladığımda, kendimi iyi bir seviyede olduğumu düşünüyordum ancak IB için yeterli olmadığını fark ettim. Ardından TestPrep’ten IB English B özel ders almaya başladım ve bu kararımın ne kadar doğru olduğunu gördüm. Özel dersler sayesinde IB English B sınavından 7 almayı başardım. Hem IA dersi, hem de Extended Essay gibi konularda aldığım destekle, hepsi de son derece güzel puanlarla tamamlandı. Başta Hocam olmak üzere tüm çalışanlara çok teşekkür ediyorum.

  2. Öğretmenlerin öğrenci odaklı yaklaşımı, dilbilgisi kurallarını anlamanın ötesinde dilin pratikte nasıl kullanılacağını anlamama yardımcı oldu. Kitapların yorumlanması ve analizi bana her zaman zor gelmiştir fakat IB öğretmeni hocalarım sayesinde bu zorluğu aşabildiğimi düşünüyorum.

  3. IB English B dersleri, dil becerilerimi geliştirmeme ve edebi analiz yeteneğimi artırmama büyük katkı sağladı. Hocaların IB öğretmeni olmaları, sadece dilbilgisi ve yazma becerilerimi değil, aynı zamanda sınav stratejilerimi de geliştirmeme yardımcı oldu. Bu destekle birlikte, okuldaki IB sınavlarından yüksek puanlar almanın yanı sıra, yazılı ve sözlü ifade yeteneğimde de belirgin bir iyileşme gördüm. Derslere aralıksız devam ediyorum ve bu sayede IB sınavlarından yüksek not alacağıma eminim. Teşekkürler TestPrep!

  4. Hocaların edebi eserlere getirdiği özgün bakış açısı, analitik düşünce becerilerimi güçlendirmeme katkı sağladı. IB öğretmeni olmalarının avantajı, sınavlara hazırlık sürecinde bize özel stratejiler sunmaları ve bireysel eksikliklerimizi gidermemiz konusunda rehberlik etmeleri oldu. Tüm bu destek sayesinde kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Tüm yorumları hakeden bir destek aldım. Çok ama çok teşekkürler.

  5. TestPrep’in MID-IB İngilizce dersleri, ilk senenin tekrarı ve 12. sınıfın başlangıcı için çok faydalı oldu. Stresli geçeceğini düşündüğüm son senem öncesinde böyle rahat bir ders almak ve hızlı şekilde ileryebildiğimi görmek beni gerçekten çok rahatlattı. Önce hocama sonra Murat Bey’e teşekkür ederim. Okullar açıldığında görüşmek üzere 🙂

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir