EXAMINER IB TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİMİZLE IB TÜRKÇE ÖZEL DERS YA DA HAZIRLIK KURSLARIYLA YAKLAŞAN SINAVLARA HAZIRLANIN

Türkçe dil becerilerinizi geliştirmek için etkili yöntemler arıyor musunuz? IB Türkçe özel ders ve hazırlık kurslarımız tüm ihtiyaçlarınıza uygun ve Exmainer IB Türkçe öğretmenleri tarafından veriliyor. IB Türk dil ve edebiyatında gelecek bir sınava hazırlanıyorsanız, özel ders hizmetlerimiz amacınıza ulaşmanız için tasarlanmıştır. Hazırlık kurslarımız da, hem IB-1 tekrarı, hem Pre-IB hem de Kasım ve Mayıs sınavlarına hazırlıkta IB Revision dersleri olarak kapsamlı ders planları ve büyük günde kendinizi güvenli ve iyi hazırlanmış hissetmenize yardımcı olacak destekle, özellikle IB Türkçe A sınavında başarılı olmak için tasarlanmıştır. Beklemeyin – Higher Level | HL ya da Standard Level | SL özel ders ve hazırlık kursu tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için bugün bizimle iletişime geçin ve Türkçe dil başarınıza giden yolculuğunuza başlayın!

IB® TÜRKÇE DERSLERİ

Online! Londra! İstanbul! ABD!

7 ÜZERİNDEN 6.51 ORTALAMA

IB Examiner Türkçe öğretmenlerimiz sayesinde ulaştığımız bu yüksek ortalamadan gurur duyuyoruz. Siz de yüksek bir ortalama ile mezun olup hayalinizdeki okullara kabul almak istiyorsanız, hemen bize ulaşın. Sizi en iyi öğretmenlerle destek olalım.

6-KİŞİLİK IB TÜRKÇE SINIFLARI

Pre-IB, Mid-IB ve IB Revision Türkçe dersleriyle uygun fiyatlı IB Türkçe grup ders alabilirsiniz. IB ilk yıl derslerini tekrar edip yeni IB öğrencisi olacaksanız hazır başlayabilirsiniz. Online IB Türkçe HL | SL dersleriyle başarıya uzanın.

10 IB TÜRKÇE DENEME SINAVI

Sadece öğretmenlerimizde bulunan IB Türkçe past paperlar sayesinde sınavda sizi nelerin beklediğini önceden bilin. Examiner öğretmenlerimizle birlikte IB Türkçe past paper çözüp, en yüksek skorlara ulaşmak için derslere hemen başlayabilirsiniz.

IB TÜRKÇE DERSLERİMİZ HAKKINDA SIK SORULAN SORULAR VE CEVAPLARI

IB Türkçe dersleri hakkında bu SSS size yardımcı olmazsa bizi hemen arayabilirsiniz ya da WhatsApp hattımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Bakalorya programı, lise öğrencilerini, yükseköğretim ve gelecekteki kariyerleri için başarılı bir şekilde hazırlamak amacıyla tasarlanmış, sıkı ve zorlu bir akademik müfredattır. Program içindeki derslerin zorluğu, konunun kendisi, öğrencinin kişisel güçlü ve zayıf yönleri ve kullanılan öğretim yöntemleri gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak değişebilir.

Özetle, IB Türkçe A dersinin zorluğu, bireysel öğrenciye göre büyük ölçüde farklılık gösterebilir. Ancak genel olarak Türk dili, benzersiz yazı biçimi, karmaşık dilbilgisi kuralları ve kelime dağarcığı ve telaffuzunun çeşitli incelikleri nedeniyle bazı öğrenciler için zorlayıcı olabilir. Bununla birlikte, kararlılık, çalışkanlık ve azim ile her öğrenci bu zorlukları aşabilir ve derslerinde başarılı olabilir.

IB derslerinin sınav formatında değişiklikler olabilir Bu sebeple, sayfamızı güncel tutmak adına, güncel ap sınav süresine ulaşmak için, IB Türkçe sayfasınının linkini ekliyoruz, tıklayabilirsiniz

IB TÜRKÇE ÖZEL DERSLERİMİZ EXAMINER VE PROFESYONEL ÖĞRETMENLERİMİZ TARAFINDAN VERİLMEKTE.

IB programının bir parçası olarak Türkçe A dersine kayıtlı mısın? Edebiyatın anlaşılması veya ders materyalleriyle başa çıkamamak gibi sorunlar yaşıyor musun? Endişe etme, çünkü yardım için buradayız! IB Türkçe özel derslerimiz examiner ve profesyonel öğretmenlerimiz tarafından verilmekte. Konusunda uzmanlaşmış ve deneyimli öğretmenlerimiz derslerinizde başarılı olmanız için hazırdır. Tek kişilik özel seanslarımız, size özel ihtiyaçlarınıza ve öğrenme stilinize göre şekillendiriliyor. Yardımımızla dil becerilerinizi geliştirip, dersinizde kendinize güveninizi artırabilirsiniz. Hala neden bekliyorsun? Bize bugün bir seans ayarlamak için ulaşın ve IB Türkçe’de başarılı olmak ve 7 almak için gereken yardımı almaya başlayın!

IB Türkçe özel ders

IB TÜRKÇE ÖZEL DERS PROGRAMLARININ İÇERİĞİ

IB Türkçe A dersi, öğrencilere Türk dilini ve edebiyatını derinlemesine anlama ve incelemesini sağlamak için tasarlanmıştır. Romanlar, şiirler, drama ve denemeler gibi çeşitli edebi metinlerin incelenmesi yoluyla öğrencilerin dil becerilerini geliştirmeyi hedeflemektedir. Ders ayrıca, bu metinlerin eleştirel düşünme, analiz ve yorumlanması üzerine odaklanarak öğrencilerin fikirleri, argümanları ve edebi teknikleri inceleyip değerlendirmelerine yardımcı olarak, önemli bir düşünme becerisi kazandırmayı amaçlamaktadır.

Edebiyatın yanı sıra, ders ayrıca, öğrencilerin Türkçe dilinde yazma, iletişim kurma ve araştırma becerilerini geliştirmeye odaklanmaktadır. Çeşitli metinlerle ilgilenerek, öğrenciler fikirlerini net ve tutarlı bir şekilde hem sözlü hem de yazılı olarak ifade etmeyi öğrenirler ve Türkçe konuşulan bir ortamda diğerleriyle etkili iletişim kurmayı öğrenirler.

Genel olarak, IB Türkçe A dersi, öğrencilerin Türk dilini, edebiyatını ve kültürünü derinlemesine kavramalarını ve incelemelerini sağlayan zengin bir öğrenme deneyimi sunarken, aynı zamanda gelecekteki akademik ve profesyonel başarıları için önemli beceriler kazanmalarına yardımcı olur.

IB TÜRKÇE REVISION GRUP DERSLERİYLE %40 İNDİRİMLİ ÖĞRENİRKEN EXAMİNER TÜRKÇE ÖĞRETMENLERİ EŞLİĞİNDE SINAVDAN 7 ALACAKSINIZ

Haftada 4.5 saat online ve sizinle aynı sevide öğrencilerden oluşan bir grupla IB Türkçe revision dersleri! Eğer dersi kaçırırsanız, dersleri tekrar izleme şansınız olacak, ancak mümkün olduğunca kaçırmamaya çalışın. Özel derslere kıyasla %40 daha ekonomik olan IB Türkçe revision kursları, belirli günlerde ve saatlerde yapılıyor. IB Türkçe revision hazırlık kursu, IB puanlarınızı en üst düzeye çıkaracak en iyi seçeneklerden biri.

Deneyimli öğretmenlerimiz ve kapsamlı programımız sayesinde hedeflerinize ulaşmanız çok kolay olacak. Sınav stratejileri ve konuları öğrenirken aynı zamanda size sınavda puan kazandıracak püf nokataları öğrenecek, odaklanacak ve Türkçe öğrenmenin keyfini çıkaracaksınız. 10 IB Türkçe past paper deneme sınavı, ödevler ve çıkmış sorulardan oluşan IB Türkçe questionbank ile hazırlığınızı en üst düzeye çıkaracaksınız ve sınıf arkadaşlarınızla birlikte en yüksek puanı elde edeceksiniz.

IB TÜRKÇE REVISION KURSU İSTATİSTİKLERİMİZ

Hedef puana ulaşma yüzdesi
97%
Öğrenci memnuniyeti
99%

IB TÜRKÇE REVISION KURS İÇERİĞİ

19 Ağustos 2024 – 1 Kasım 2024

PRE-IB TÜRKÇE KURSLARIYLA YAZ DÖNEMİNDE 7'Yİ GARANTİLEYİN

IB Türkçe A müfredatının ilk yılına mükemmel bir başlangıç yapmak isteyen öğrencilere yardımcı olmak için özel olarak tasarlanmış Pre-IB Türkçe A dersleri sunmaktan gurur duymaktayız. Sınıflarımız, etkileşimli öğretim ve öğrenme metodolojilerine odaklanılarak altı öğrenciden fazla olmayan küçük gruplar halinde gerçekleştirilir. Toplamda 15 saatlik ders programı ile dersin içeriği ve yaklaşımını öğretmek hedeflenmiştir, bu sayede öğrenciler IB Türkçe A dersinin inceliklerini tam olarak anlayabileceklerdir. 

Öğrencilerimize sağlıklı, akademik açıdan zengin bir deneyim sunmayı ve tüm akademik hedeflerinde başarıya ulaşmalarına yardımcı olmayı taahhüt ediyoruz. IB Türkçe A dünyasında başarılı olmak için ihtiyacınız olan beceri ve bilgiyi donatmak için sizleri öğrenme ve keşfetme yolculuğumuza davet ediyoruz.

PRE-IB TÜRKÇE KURS İÇERİĞİ

12 Ağustos 2024 – 12 Eylül 2024

Yaz döneminde TestPrep’ten aldığım IB Türkçe dersleri sayesinde fen öğrencisi olmama rağmen, Türkçe dersinin anlaşılır olduğunu gördüm. Hocamın yönlendirmeleri ve makalelere nasıl yaklaşacağım konusundaki bilgilendirmeleri sayesinde, yorum becerilerimin geliştiğini düşünüyorum. Türkçe her ne kadar kolay bir ders gibi görünse de, detaylarla puan kaybederek bir anda 50li notlara düşebilirsiniz. Examiner öğretmenden ders aldığım için çok şanslıyım ve yeni döneme hazır başlayacağım için de çok mutluyum. Ayrıca, ezbersiz kimya öğreten IB Kimya öğretmenime de buradan ekstra teşekkür ediyorum. Her iki hocama da çok teşekkürler.

Oytun Kibar

IB Öğrencisi

MID-IB TÜRKÇE KURSLARIYLA İKİNCİ SENEYE 7 HEDEFİYLE BAŞLAYIN

MID-IB Türkçe A sınıflarımızla, üst düzey bir eğitim alacağınızı ve aynı düşüncedeki bireylerin bir topluluğunun parçası olacağınızı kesinlikle garanti edebiliriz. Programımız, yalnızca altı öğrenci grubu halinde yapılacak olan 30 özenle hazırlanmış ders saatine sahiptir. IB Türkçe A müfredatının ilk yılında sağlam bir temelinin önemini anlıyoruz. Bu nedenle, sınıflarımız, müfredat içeriğinin kapsamlı bir şekilde gözden geçirilmesini sağlamayı ve olağanüstü öğretmenlerimizin yardımıyla önümüzdeki yıllarda başarıya hazırlamayı amaçlamaktadır. MID-IB Türkçe A sınıflarımızla Türk dili becerilerinizi geliştirmek ve kültürel ufuklarınızı genişletmek için bu inanılmaz fırsatı kaçırmayın.

MID-IB MATEMATİK KURS İÇERİĞİ

8 Temmuz 2024 – 10 Ağustos 2024

1

KAYIT OLUN

MID-IB derslerine kayıt olun ve hazırlığa hemen başlayın! Web sayfamız üzerinden kaydınızı tamamlayın ve size hemen kullanıcı bilgilerinizi iletelim.

2

DENEME SINAVINA GİRİN

Seviyenize uygun bir sınıfta yer almanız ve bu sayede hızlı ilerlemenizi garanti altına almamız için, deneme sınavını çözün ve hemen sınıfınızı oluşturalım.

3

DERSLERE BAŞLAYIN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB TÜRKÇE IA & EE DERSLERİ

IB TÜRKÇE IA & EE DERSLERİ

IB Türkçe A IA ve EE derslerimize hoşgeldiniz! Bir eğitim kurumu olarak, her bir öğrencimizin akademik hedeflerinde başarılı olmalarına yardımcı olmaya kararlıyız. Bu amaçla, IB Türkçe A IA ve EE derslerimizi öğrencilerimize tam not alacak sağlam bir IA ve EE hazırlama bilgi, beceri ve stratejileri ile donatmak amacıyla tasarladık.

BAŞINDAN SONUNA KADAR IB MATEMATİK IA VE EE DESTEĞİ

IA ve EE hazırlığı birçok öğrencimiz için endişe verici bir görev olabilir. Ancak deneyimli ve bilgili eğitmenlerimiz ile kapsamlı öğretim müfredatımızla, öğrencilerimize sınavlarında başarı için gerekli rehberlik ve desteği sağlayacağımıza güveniyoruz. Konu seçimi, araştırma, yapısı veya yazımıyla ilgili sorun yaşıyor olsanız bile, biz buradayız ve yardım etmek için hazırız.  Bugün katılın ve akademik potansiyelinizi tam olarak ortaya çıkarmamıza izin verin!

IB TÜRKÇE DERSLERİNE BAŞLAMAK İÇİN NE YAPMALIYIM?

2

ÖDEME SONRASI YÖNLENDİRİLDİĞİNİZ SAYFADAKİ FORMU DOLURUN

Ödemeyi tamamladığınızda form sayfasına otomatik olarak yönlendirileceksiniz. Kısa formu doldurun.

3

KİSİŞEL SAYFANIZ OLUŞTURULDUĞUNDA EN KISA SÜREDE İLETECEĞİZ

Formda yer alan bilgilerin güncel olduğundan emin olun. Mümkünse WhatsApp kullanılan bir numara paylaşın.

4

SİZE ÖZEL OLUŞTURULACAK OLAN SAYFADAN TÜM DERSLERE ERİŞİN

Size sürekli link ve şifre gönderimi yapmayacağız. Tüm derslere ve sınavlara kendi sayfanızdan girin. Hepsi bu!

IB TÜRKÇE HAZIRLIĞINDA NEDEN TESTPREP?

IB programının potansiyel öğrencisi olarak, saygın ve güvenilir bir Türkçe A hazırlık kaynağı seçmek zorlayıcı bir görev olabilir. Bu yüzden, tüm IB Türkçe A çalışma ihtiyaçlarınız için başvuracağınız yer olarak TestPrep’i dikkatlice düşünmenizi öneriyoruz. Akademik mükemmelliğe ve kişiselleştirilmiş destek sunmaya verdiğimiz taahhüdümüz sektörde eşsizdir. Examiner, deneyimli ve tutkulu öğretmenlerimizden oluşan ekibimiz, dersle ilgili güncel materyalleri size sunmak için donanımlıdır. Bu, sadece konuyla ilgili bilginizi artırmakla kalmayacak, aynı zamanda yüksek rekabet içeren IB sınavında üstün notlar almanıza yardımcı olacaktır. Başarıya yönelik kanıtlanmış bir geçmişimiz var ve öğrencilerimiz hizmetlerimizin kalitesinden sürekli olarak memnuniyetlerini ifade etmekteler. Bu nedenle, TestPrep yolculuğunuzda size rehberlik etsin ve akademik hedeflerinize ulaşmanıza ilk adımı atın!

TESTPREP'İN DİĞER IB DERS SEÇENEKLERİ

Sadece IB Türkçe dersleri sunmuyoruz. Aşağıdaki derslerin hepsinde çalışmalarınıza destek olabiliriz. Aşağıdaki listeden dersinizi seçip, notlarınızı yükseltmeye başlayabilirsiniz.

IB TÜRKÇE DERSLERİ ÖĞRENCİ YORUMLARI

Bir Yanıt

  1. Yaz döneminde TestPrep’ten aldığım IB Türkçe dersleri sayesinde fen öğrencisi olmama rağmen, Türkçe dersinin anlaşılır olduğunu gördüm. Hocamın yönlendirmeleri ve makalelere nasıl yaklaşacağım konusundaki bilgilendirmeleri sayesinde, yorum becerilerimin geliştiğini düşünüyorum. Türkçe her ne kadar kolay bir ders gibi görünse de, detaylarla puan kaybederek bir anda 50li notlara düşebilirsiniz. Examiner öğretmenden ders aldığım için çok şanslıyım ve yeni döneme hazır başlayacağım için de çok mutluyum. Ayrıca, ezbersiz kimya öğreten IB Kimya öğretmenime de buradan ekstra teşekkür ediyorum. Her iki hocama da çok teşekkürler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir